© Tirol Werbung / Neusser Peter
© Tirol Werbung / Neusser Peter

MTB trasy na horské chaty

Chaty vysoko v horách jsou oblíbenou destinací nejen pro pěší turisty, ale také cyklisty na horských kolech. V Tyrolsku je zhruba 200 takových chat. Všechny nabízejí příjemné místo k odpočinku s nádhernými výhledy a servírují vydatné místní speciality.

Podívejte se z výšky na centrum Innsbrucku. Prohlédněte si z ptačí perspektivy hory a údolí kolem Lienze. Projeďte se napříč celým údolím Karwendeltal. Cyklostezky pro horská kola na alpské chaty zavedou cyklisty do míst, odkud mohou obdivovat majestátní a dech beroucí tyrolskou krajinu. Většina tras vede po širokých lesních stezkách, kde je dostatek místa pro cyklisty i pěší turisty. Některé cyklostezky jsou ideální na jednodenní výlet, jiné poslouží pro několikadenní dobrodružství na dvou kolech. Jedno však mají všechny trasy společné: vedou kolem horských chat, kde se pro hladové cyklisty servírují vydatné tyrolské speciality!

Podívejte se z výšky na centrum Innsbrucku. Prohlédněte si z ptačí perspektivy hory a údolí kolem Lienze. Projeďte se napříč celým údolím…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Cyklostezky na horské chaty

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!