Běžkařský okruh Mösern (B1)

Běžkařská trať je v provozu

Prosluněný terén, dostatek prostoru pro začátečníky, kteří se ve stopě dosud necítí pevní v kramflecích a překrásná zimní krajina – přesně taková, jakou nejvíc oceníte právě při jízdě na běžkách. Není divu, že okruh do Mösernu je jednou z vůbec nejoblíbenějších běžkařských tratí v Olympijském regionu Seefeld. Nabízí odbočky na několik dalších tras a částečně vede po trati Světového poháru. Stopa je v průběhu celé zimní sezony udržována v dokonalém stavu a pro případ nedostatku přírodního sněhu jsou připravena zasněžovací zařízení.

otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod

Seekirchl Seefeld

Cílový bod

Seekirchl Seefeld

Délka

5,6 km

výškový rozdíl

110 m

Status

Běžkařská trať je v provozu

Přehled běžkařských tras

Obtížnost

střední

Nadmořská výška

1 235 m1 179 m

Styly

Ke stažení

Hromadná doprava

  • Dostupné hromadnou dopravou

Popis trasy

Běžkařský okruh Mösern začíná v Seefeldu u kostela Seekirchl, zpočátku míří kolem WM-Areny (stadionu závodů Světového poháru) do kopce a pak zalesněným úsekem k chatě Seewaldalm, kde se nabízí první vhodné místo na zastávku s občerstvením. Dále stopa pokračuje podél silnice a krátce před Mösernem se obrací. Zpáteční trasa se zpočátku vine kolem lesa Kirchwald, pak zatáčí k WM-Areně a nakonec vás zavede zpět na místo startu ke kostelu Seekirchl. Na okruh Mösern se případně můžete napojit z tratě vedoucí na chatu Seewaldalm (mezi touto horskou chatu a Seefeldem pendluje autobus).

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Běžkařský okruh Mösern (B1) (47.32663,11.18074)

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!