Běžkařský okruh Hochauloipe

Běžkařská trať je uzavřena

Středně obtížná běžkařská trasa Hochauloipe začíná u Nordic Center Weingartner v obci Kössen. Desetikilometrový okruh se vine krásným lesem Hochauwald, přičemž méně zdatní běžkaři mohou u lesa Mooslenzwald zvolit kratší variantu. Trať nabízí stopu pro klasiku i pruh na bruslení.

otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod

Nordic Center v obci Kössen

Cílový bod

Nordic Center v obci Kössen

Délka

9 km

výškový rozdíl

90 m

Status

Běžkařská trať je uzavřena

Přehled běžkařských tras

Obtížnost

střední

Nadmořská výška

620 m570 m

Popis trasy

Okruh Hochauloipe začíná u Nordic Center Weingartner v obci Kössen, odkud vede směrem na jihozápad kolem sportovního hřiště. Dále pokračuje podjezdem pod silnicí a táhlou pravotočivou zatáčkou zamíří dále do otevřených polí. U začátku lesa Mooslenzwald se trať rozděluje, můžete si vybrat mezi snazší a kratší pětikilometrovou variantou a středně obtížným devítikilometrovým okruhem.  

Delší trasa projíždí napříč tajemný les Hochauwald a dále se vine krásnou, borovicemi porostlou lužní krajinou s mokřady kolem divoké řeky Kohlenbach. U kapličky sv. Anny se obě tratě opět setkávají a vedou zpět do výchozího bodu v Kössenu.

Místo u trasy

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Běžkařský okruh Hochauloipe (47.66938,12.39781)

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!