© Tirol Werbung
© Tirol Werbung

Běžkařské školy


Najděte odvahu a vydejte se na běžky: v běžkařských školách se učí jak dospělí, tak děti tu správnou běžkařskou techniku.

Vyzkoušejte běžkování: v tyrolských běžkařských školách se naučíte  správnou techniku od pravých expertů. V půjčovně v blízkosti tratě najdete správné vybavení.

Běh na lyžích nevyžaduje žádné velké znalosti: jednoduše se postavíte na běžky a začnete klouzat. Ale abyste tento sport dělali správně, potřebujete dobrou techniku. Mnoho běžkařských škol v Tyrolsku nabízí speciální kurzy pro začátečníky. Tam se o vás postarají kompetentní učitelé a experti na běh na lyžích. Správný švih, nový skatingový styl, správné použití hůlek, to vše vám bude vysvětleno jasně a srozumitelně v běžkařské škole.

V běžkařských školách se děti učí rády

Zatímco jsou rodiče na trati, trénují malí běžkaři, jak se zachází s lyžemi a hůlkami. Kurzy pro děti najdete např. v Seefeldu. Podle moderních pedagogických metod se zde vyučuje běhu na lyžích; tady se děti naučí správnou techniku. Trenéři a pedagogové se postarají o to, aby se děti nenudily a našly radost ze sportu díky originálním nácvičným parkům. Zvířecí figurky a překážkové běhy vzbudí radost z pohybu na čerstvém vzduchu v zasněžené krajině. Samozřejmě si mohou i děti vypůjčit celou výbavu v půjčovně.

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!