, © Tirol Werbung / Charly Schwarz
, © Tirol Werbung / Charly Schwarz

Běžkařské školy a půjčovny vybavení na běžky


Zapracujte na své běžkařské technice pod dohledem profesionálů. Ať už jste začátečníci, nebo jezdíte závody, s pomocí tyrolských certifikovaných instruktorů vaše výkonnostní úroveň zaručeně půjde nahoru a ještě si při běžkařských kurzech užijete spoustu zábavy.

Připravte se na své první kroky v běžkařské stopě: v lyžařských školách v Tyrolsku se naučíte základy běžkování snadno, rychle a především správně. Pro jízdu na běžkách nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, skvělou fyzickou zdatnost ani zdlouhavé pilování techniky – prostě si nazujte lyže a vyrazte na výlet. Avšak pokud se přitom nechcete trápit a myslíte to s běžkami vážně, pak určitě neuškodí naučit se správnou techniku od skutečných profesionálů. Instruktoři s dlouholetou praxí vám názorně, prakticky a srozumitelně vysvětlí provedení správného odrazu a skluzu, práci s hůlkami, princip klasického stylu i bruslení a všechno ostatní tak, aby pro vás byl pohyb ve stopě přirozený a užívali jste si ho.

V Tyrolsku je celá řada běžkařských škol, které nabízejí kurzy nejen pro začátečníky, ale také pro pokročilé. Pokud přijedete bez vybavení, nevadí – v těsné blízkosti stop je bezpočet půjčoven, kde si můžete pronajmout veškeré vybavení.

Připravte se na své první kroky v běžkařské stopě: v lyžařských školách v Tyrolsku se naučíte základy běžkování snadno, rychle a především…

Přečtěte si vícezobrazit méně
© Tirol Werbung / Jarisch Manfred
The Beginner's Guide to Classic Cross-Country Skiing
© Tirol Werbung / Mathea Holaus
The Beginner's Guide to Skate Skiing - Cross-Country Skiing

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!