© Pitztaler Gletscherbahn
© Pitztaler Gletscherbahn

Spring Classics Kaunertal

Feichten, 12.04.2024 - 12.05.2024

Dlouhé slunečné dny na zářivě bílém sněhu pod modrou oblohou a večerní zábava, na jakou se nezapomíná. Festival Spring Classics Kaunertal zve na nejlepší zakončení zimní sezony, jaké si dovedete představit.

Zatímco jiné lyžařské resorty se v polovině dubna již chystají ukončit sezonu, na ledovci Kaunertal teprve začíná oblíbené jarní lyžování. Zdejší snowpark situovaný v nadmořské výšce téměř 3000 m otevírá své brány pro tradiční festival Spring Classics, který se koná v období od poloviny dubna do poloviny května 2024. Pro návštěvníky je připraveno celkem 18 termínů, kdy budou mít k dispozici dokonale upravený terén a nepřeberné množství skoků, railů, boxů, u-ramp a dalších překážek.

Letošní Spring Classics nabídne celou řadu akcí, expo zónu s ukázkami nejnovějšího vybavení a hlavně napínavé soutěže: Gauner Shred, UK Spring Break a Rakouské mistrovství ve freeskiingu – to vše pod blankytně modrou oblohou bez mráčku. Kaunertal Spring Classics je zkrátka nejlepší volbou jak zakončit zimní sezonu.

Zatímco jiné lyžařské resorty se v polovině dubna již chystají ukončit sezonu, na ledovci Kaunertal teprve…

Přečtěte si vícezobrazit méně
© Cyrill Müller
otevřít interaktivní mapku

Termíny

12.04.2024 - 12.05.2024

Žádné informace o cenách

Místo konání akce


Feichten 141
6524 Feichten

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Feichten 141, 6524 Feichten, Österreich

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!