© Kaunertaler Gletscherbahn
© Kaunertaler Gletscherbahn

Zrušeno

Spring Classics

Feichten, 04.04.2020 - 24.05.2020

Od 22. dubna do 5. června se ve Snowparku Kaunertal konají tradiční Spring Classics. Na všechny milovníky sněhu, kterým byla zima krátká, čeká 7 týdnů zábavy, 11 eventů a jeden výborně připravený snowpark.

Zatímco jinde poslední sníh dávno roztál, louky jsou už rozkvetlé a pomalu se dá koupat v jezerech, vzdává Kaunertálský ledovec naposledy hold bílé nádheře. Spring Classics začnou pořádně zostra hned od prvního dne. 22. dubna se uskuteční závod profesionálů Chill & Destroy – 
Final Shred. Ve stejném víkendu se uskuteční Boarder Pool Spring Cam. Seriál eventů končí o víkendu 3.-5. června akcí Spring Classics Grande Finale.

Díky nadmořsé výšce se můžete i přes teplejší teploty těšit na výborně připravený snow park. Těšit se můžete na skoky pro a medium kicker-line, jib line. V parku je připraveno 26 back-to-back překážek, opepřených pole jacks, s-raily a celou řadou dalších railů a boxů.

Labužníci se zase mohou těšit na grilování v místním parku, které se stalo už tradiční součástí závodů Spring Classics. Více informací k akci Spring Classics 2017 najdete zde.

© Cyrill Müller
otevřít interaktivní mapku

Termíny

04.04.2020 - 24.05.2020

žádné informace pro tisk

místo akce


Feichten 141
6524 Feichten

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Feichten 141, 6524 Feichten

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!