Nejlepší tyrolské hotely pro ubytování se psem

Kromě klasické kategorizace hotelů hvězdičkami jsou „psí hotely“ hodnoceny speciálním symbolem - tlapkami. Hodnocení probíhá stejně jako u hvězdiček, tedy od jedné až do pět tlapek. Podívejte se, jaké hotely v Tyrolsku jdou psům nejvíce naproti.

Kromě klasické kategorizace hotelů hvězdičkami jsou „psí hotely“ hodnoceny speciálním symbolem - tlapkami. Hodnocení probíhá stejně jako u hvězdiček, tedy od jedné až do pět tlapek. Podívejte se, jaké hotely v Tyrolsku jdou psům nejvíce naproti.

Hotel Magdalena v Zillertalském údolí je opravdovou specialitou, nabízí totiž vlastní plavecký bazén pro psy, hřiště pro psy, mycí prostředky a na půjčení i speciální přívěs za kolo.

O vaše mazlíčky bude postaráno v pětihvězdičkovém Hotelu Kloserbräu v Seefeldu, kde mají přístup na celou zahradu. K dispozici je také služba pro hlídání psů v případě nepřítomnosti nebo možnost vyvenčení.

Tři tlapky si vysloužil Psí Hotel Fliana v Ischglu, který nabízí mnoho výhod a praktických potřeb jak pro psy, tak i pro jejich páníčky. To vše v obklopení krásného pohoří Silvretta.

5 hvězdiček & 5 tlapek, tím se může pyšnit Hotel Tannenhof ve St. Antonu. Pro psy, kteří tento hotel navštíví, je zde například připraveno vlastní sezónní pokojové menu.

Také v Alpenhotelu Müllneralm v Oberndorfu se budou čtyřnozí mazlíčci cítit jako doma. Kromě speciálních služeb a vybavení je zde velikou výhodou to, že se za vašeho psího kamaráda nemusí platit nic navíc. 

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!