Všechna lyžařska středisek přehledně: 73

Zobrazit položku 1 - 10 z 73
Stránka:

Axamer Lizum Aufschließungs AG

Innsbruck a jeho prázdninové vesničky

Tyrolská lyžařská zábava na „Sněhovém Olympu“: 10 moderních lanovek zpřístupňuje více, než 30 km tratí všech obtížnostních tříd.

Více

Bergbahnen Obertilliach

Osttirol

Oblíbená tréninková area pro špičkové severské sportovce boduje také jako rodinné lyžařské středisko s loukou pro začátečníky: klidné, přehledné, rozmanité s jistotou sněhu.

Více

Biberwier-Marienberg - Tiroler Zugspitz Arena

Tiroler Zugspitz Arena

Marienbergjoch u Biberwier, v tyrolské oblasti Zugspitzarena, je ideální lyžařské středisko pro rodiny. Sjezdovky jsou perfektně upravené a to i tehdy, když napadne mnoho nového sněhu.

Více

Christlum - Hochalmlifte, Achensee

Achensee

Lyžařský ráj Christlum v Karwendlu nabízí skvělou lyžovačku pro všechny lyžařské nadšence na dobře upravených sjezdovkách různých úrovní obtížnosti.

Více

Elferlifte Stubaital

Stubai Tirol

Lyžařské středisko Elfer v Neustiftu v údolí Stubai nabízí dlouhé, z části náročné sjezdovky s panoramatickými výhledy na celé údolí Stubai.

Více

Glungezer - Region Hall, Skigroßraum Innsbruck

Region Hall - Wattens

Seit mehr als 105 Jahren behauptet sich der Glungezer - 2.677 m, in den Tuxer Alpen - als Ski- und Tourenberg. Hier findet man abwechslungsreiche, aber nicht zu schwierige Abfahrten und Touren. Ein Geheimtipp ...für alle, die nicht zu viel Skibetrieb auf der Piste zu schätzen wissen.

Více

Zobrazit položku 1 - 10 z 73
Stránka: