© Hannes Dabernig
© Hannes Dabernig

E-bike


Pohodlně, příjemně a přesto sportovně: s elektrokolem se dostanete v Tyrolsku zcela bez potíží vysoko do hor. Elektrická energie podporuje Vaši pohyblivost. Vysoce moderní elektrokola si můžete půjčit kdekoliv v zemi bez komplikací a levně.

Vyjeďte si na kole s extra porcí elánu: šlápněte do pedálů elektrokola, posilte pomocí silných elektromotorů svou energii podle potřeby. Elektrokolo se těší stále rostoucí oblibě. Patříte k fandům elektrokola, či chcete vyzkoušet jiný druh cyklistiky? Pak jste v Tyrolsku úplně správně. Srdce Alp je průkopníkem elektrokol. V mnoha regionech si vypůjčíte elektrokolo úplně bez komplikací a dosáhnete ten nejhezčí cíl sportovně a pohodlně.

21 E-bike regionů a největší síť tras pro elektrokola na světě

V Karwendelu, v údolí Öztal nebo u Achensee: ve více než 20 E-bike regionech Tyrolska najdete příští půjčovnu hned za rohem. Díky skvěle vybudované infrastruktuře dosáhnete s elektrokolem na vašem cyklovýletě vždy váš cíl. Cestou nedojde vašemu kolu nikdy šťáva, protože na mnoha výletních cílech si prostě vyměníte akumulátor.    

Úplně novou dimenzi cyklistiky na elektrokolech objevíte v Kitzbühelských Alpách a v Keisergebirge. Tady najdete svět elektrokol, celosvětově největší E-bike region. Síť tras pro elektrokola s více než 1000 km cyklostezek spojuje nový turistický region. Celkem 84 půjčoven a 70 výměnných stanic akumulátorů garantuje hladký průběh vašeho výletu. Dosáhněte uvolněně váš cíl na  elektrokole, což vám na trasách v Tyrolsku  umožní zcela soustředit se na to, co je opravdu důležité: načerpat v nádherném prostředí nové síly.

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!