© Tirol Werbung/Frank Bauer
© Tirol Werbung/Frank Bauer

Dovolená na statku v Tyrolsku


Krmit dobytek a čistit stáje: dovolená na statku v Tyrolsku upoutá malé i velké dobrodruhy. Odevzdejte se zcela do rukou Vašich dobrosrdečných hostitelů na jednom ze 400 tyrolských statků.

Dovolená na statku znamená ven z postele a běžet k práci: posbírat vejce v kurníku, nakrmit kozy nebo vyhnat koníky do výběhu. Takže úplně normální ráno vaši dovolené na statku. Zamyslet se nad smyslem života – to je důvod, proč tak mnoho lidí tráví svou dovolenou na jednom ze 400 tyrolských statků uprostřed přírody. Pokud chcete uniknout alespoň na krátkou chvíli z každodenního stereotypu, jeďte na dovolenou na statek na dva týdny pracovat.         

Dovolená na statku: také pro děti a mimina

Chcete se svou rodinou dýchat venkovský vzduch a Vaše děti přivést k přírodě?  25 ověřených mimi farem a dětských farem se specializuje na rodiny s dětmi: Jsou určeny pro děti, farmy leží v klidném prostředí,  vzdáleny od silničního provozu a obklopeny dětskými hřišti a loukami. Tady se děti učí zacházet v bezpečí a s láskou se zvířaty. Podle věku se děti samostatně starají o domácí zvířata, krmí je a pečují o ně. 

© Tirol Werbung/Lisa Hörterer
Dovolená na statku v Tyrolsku

Pro obyvatele měst zvyklé na dusivý smog představuje čistý horský vzduch a vůně sena na louce balzám na duši. Na tyrolských horských farmách mohou návštěvníci prožít dny plné pohody ve venkovském stylu uprostřed nedotčené přírody.Dozvědět se více
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!