Westendorf

Prozkoumejte Westendorf: na malé přírodní náhorní plošině v klidném místě leží Westendorf v nadmořské výšce 783 m.

Westendorf v létě

  • V největším regionu pro elektrokola v Alpách (E-Bike Region) doporučujeme navštívit ve Windautal hostinec Steinberg, kde si v Kneipově vodní stezce (Kneippanlage) můžete zregenerovat Vaše unavené nohy.
  • Chloralpe, domácí hora Westendorfu je v létě oblíbeným startovním místem milovníků paraglidingu, kteří si zde užívají termických proudů Kitzbühelských Alp.
  • V zážitkovém parku Alpinolino ve Westendorfu si užijí zábavu nejen děti. Mimo jiné čekají na amatérské badatele a dobrodruhy kuriózní, napínavé a překvapující zážitky na „zvířecí hádankové cestě“.

Westendorf v zimě

  • Pokud přijedete na lyžování do Westendorfu, očekává Vás lyžařský svět SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental, největší propojený skiareál Rakouska.
  • V Boarders Playground v obci Westendorf naleznete širokou nabídku překážek pro vyznavače freestylu a snowboardu, od lehkých tras až po 28-mi metrový skok „Big Mama“
  • Ať už hledáte útulný penzion nebo si chcete dopřát pobyt v luxusním hotelu, ve Westendorfu máte jistotu, že naleznete ubytování, které Vám bude dokonale pasovat.

Aktivity v Westendorf


Všechny aktivity+
© Stephan Bannach
© Kitzbüheler Alpen - Brixental/Stephan Bannach
© Brixentaler Kochart

oblíbené ubytování v Westendorf


Hledat ubytování
Anzahl Reisende

služby

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat