Landeck

Na severním okraji přírodního parku Kaunergrat v nadmořské výšce 817 m leží město Landeck, jež čítá zhruba 7.400 obyvatel.

Landeck v létě

  • Co se týče dálkových tras, je Landeck opravdovým pojmem, tímto hlavním okresním městem vede nejen Evropská dálková trasa E5, ale také poutní trasa Jakobsweg a Orlí stezka Adlerweg.
  • Také dálkoví cyklisté si v Landecku přijdou na své. Ten, kdo cestuje po cyklostezce kolem řeky Inn, či po Via Claudia, si rád udělá pauzu v centru Landecku.
  • Mystická soutěska Zammer Lochputz je opravdu mimořádným zážitkem pro rodiny s dětmi.
  • Milovníkům kultury bude v Landecku splněno každé jejich přání. Udělejte si pohodovou procházku přes střed města k pozoruhodnému zámku Landeck.

Landeck v zimě

  • Landeck se prezentuje jako rušné zimní středisko s nespočetnými možnostmi aktivit pro volný čas, přičemž Vám také splní každé přání, co se kultury týče.
  • Když v zimě přijedete do Landecku lyžovat, najdete ve středisku Hausberg Venet ideální podmínky pro prožití báječného lyžařského dne. Celkem 22 km sjezdovek se snowparkem pro milovníky snowboardu a freestylu jsou ideální také pro rodiny s dětmi.
  • Vzhledem k centrální poloze se Landeck nabízí jako ideální základna pro Skisafari a jako špičkové místo pro zimní sporty v Tyrolsku. St. Anton am Arlberg, Ischgl, Serfaus-Fiss-Ladis, Pitztalský či Kaunertalský ledovec.., dohromady 11 známých lyžařských regionů se nachází v bezprostřední blízkosti regionu.
  • Obzvláště zajímavý je Landeck pro milovníky kultury: udělejte si pohodovou procházku k pozoruhodnému zámku Landeck nebo do mystické soutěsky Zammer Lochputz.
  • V adventním čase se zde, kromě toho, konají idylické vánoční trhy uprostřed hradeb zámku Landeck.

Landeck v létěCo se týče dálkových tras, je Landeck opravdovým pojmem, tímto hlavním okresním…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Oblíbené ubytování v Landeck


Hledat ubytování

Počet cestujících
Příjezd Landeck

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Schentensteig 1a, Landeck, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!