Ischgl


Obec Ischgl ležící v nadmořské výšce 1.376 m je položena mezi Silvrettou a horskou skupinou Verwallgruppe v Tyrolském Paznaun.

Ischgl v létě

 • Horští cyklisté naleznou v Silvretta Areně u Ischglu vynikající podmínky. Klasické trasy čekají horské cyklisty všech zkušeností. Enduro trasy vyžadují dobrou kondici a dobré jízdní zkušenosti. Big Mountain trasy jsou vysokohorské stezky, jež jsou kombinací přírodních zážitků s mnoha metry převýšení a Singletrails.
 • Ischgl Ironbike v srpnu je jedním z nejtvrdších MTB maratonů Evropy se třemi délky tras mezi 27,5 km a 79-ti km a s převýšením 3.800 m. V Silvretta Bike Academy mohou začátečníci i pokročilí pilovat svou techniku nebo se účastnit cyklo výletu s průvodcem.
 • Pěší turisté se mohou z Ischglu odebrat na více než 1000 km značených stezek. Na zážitkové trase Idalp projdete třemi vegetačními zónami. Pašerácká stezka vede do švýcarského Samnaun a zážitkový park  „Vider Truja“ Vás osvěží u Vidersee.
 • Při běhu Silvrettarun 3000 běží amatéři a maratónští profesionálové mezi 15,8 km a 43,3 km mezi Ischglem a Galtürem.
 • V Ischglu najdete více jak 500 možností ubytování každé kategorie.
 • Ať už salaš nebo gurmetský lokál špičkové třídy - ve více než 45-ti restauracích se nabízejí lahůdky ve všech variacích.

Ischgl v zimě

 • V lyžařském areálu Silvretta Arena Vás očekává 238 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti v nadmořské výšce od 1.400 m až po 3000 m. Obzvláště pro zkušené lyžaře je zajímavých 11 černých sjezdovek, stejně jako moguls sjezdovky a závodní tratě. Začátečníci se budou cítit dobře na sjezdovkách na Idalpu. Po pašerácké stezce můžete na lyžích sjet do švýcarského bezcelního ráje Samnaun.
 • PlayStation® Vita Ischgl Snowpark je největší propojený freestylový zábavný park Alp.
 • O Vaši párty v  Après Ski-Hotspot se v žádném případě nemusíte strachovat. Ať už diskotéku, bar nebo původní horskou chatu - v Ischglu určitě najdete místo pro párty dle Vaší chuti.
 • Nabídka aktivit a akcí Vám naservíruje od legendárního „Top of the Mountain“ koncertů k zahájení sezóny, velikonoc a ukončení sezóny až po dojímavé horské vánoce a soutěž ve stavbě soch ze sněhu „Tvary v bílém“.
 • Jak rozmanitá je nabídka různých aktivit, tak stejně je rozmanitá nabídka ubytování. Zde naleznete více než 500 ubytovacích zařízení všech kategorií.
 • Též kulinářská nabídka na Vás zapůsobí: od několika gurmetských restaurací po imbisy, ve 45-ti restauračních zařízení najdete vše co potěší vaše chuťové buňky.

© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl

oblíbené ubytování v Ischgl


Všechny apartmány v Ischgl Všechny hotely v Ischgl
vhodné pro

páry
46% (52)

rodiny
32% (37)

Solo
22% (25)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


Veranstaltungen im Ort


otevřít interaktivní mapku
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Eggerweg 4, Ischgl

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat