Innsbruck


Sportovní a kulturní město Innsbruck se nachází ve výšce 574 m n.m. a nabízí jedinečnou kulturní a sportovní dovolenou.

Innsbruck v létě

 • Navštivte střed staroměsta Innsbrucku se svojí známou zlatou střechou, nádhernou ulicí Maria-Theresien-Straße a císařským zámkem Hofburg. Prohlédněte si nové muzeum Tirol Panorama, užijte si výhledu ze skokanského můstku Bergisel a nebo si vyjeďte moderní lanovkou Nordkettenbahn jen za dvacet minut do výšky 2000 mnm.
 • Ve vysokoalpinistickém pohoří se můžete projít pěšky, vyšlápnout si na nějaký vrcholek a nebo si vyjedete nahoru na horském či downhillovém kole. Dobře jištěni se také můžete vyšplhat vysoko do hor a užít si tak neuvěřitelného výhledu na hlavní město Tyrolska – město Innsbruck.
 • V létě vás očekává několik kulturních festivalů, jako jsou slavnostní hudební týdny -Festwochen der Alten Musik a nebo festival tance Innsbrucker Tanzsommer. Innsbrucké venkovní koncerty jsou zážitkem pro všechny milovníky dechové hudby.
 • Pro vaše ubytování můžete volit z 90 možností všech kategorií.
 • Po návštěve jedné ze 190 restaurací rozhodně nezůstanete hladoví a také si nenechte  ujít Innsbrucký noční život a zajděte do jednoho ze 60 podniků.
 • Navštivte známou pamětihodnost – zlatou střechu „Goldenes Dachl“,  císařský zámek Hofburg, architektonickou zvláštnost skokanský můstek Bergiselschanze, nové muzeum Tirol Panorama nebo se projděte nádhernou ulicí Maria-Theresien-Straße. Najdete tu originální obchody, nákupní centra, kavárny a krásné parky.

Innsbruck v zimě

 • V předvánočním období vás očekává několik vánočních trhů, které nabízejí vše přes tradiční ruční práce, moderní vánoční ozdoby, ale i skvělé tyrolské speciality na ochutnání.  Obvzláště oblíbený je u rodin s dětmi každoroční příjezd ježíška třetí adventní neděli, při kterém ježíška na cestě staroměstem doprovází andělíčci i pastevci.
 • Innsbruck je právem označován jako město sportu: pro aktivní je tu obrovská nabídka sportovních aktivit. Nedaleké lyžařské areály Patscherkofel stejně jako Nordkettenbahn nabízí vynikající podmínky pro nezapomenutelné zimní dny. Jen za dvacet minut se přímo z centra města dostanete do výšky 2000 mnm do lyžařského areálu na hoře Nordkette.
 • Také tu nechybí sportovní akce – třikrát se ve městě Innsbruck konaly zimní olympijské hry;  sáňkařský světový pohár se pravidelně koná v Innsbruck – Igls a při turnaji čtyř skokanských můstků  vždy v lednu měří své síly světově nejlepší skokani na lyžích.
 • Více než 90 možností ubytování všech kategorií se postarají o to, že se během vaší dovolené budete cítit jako doma.
 • A co by byl výlet do města bez ochutnání místní kuchyně? Mezi 190 restauracemi a 60 lokály najdete jistě to pravé.

© Innsbruck Tourismus
© Innsbruck Tourismus
© Innsbruck Tourismus
© Innsbruck Tourismus
© Innsbruck Tourismus
© Innsbruck Tourismus
© Innsbruck Tourismus
© Innsbruck Tourismus
© Tirol Werbung/Bernhard Aichner

oblíbené ubytování v Innsbruck


Všechny apartmány v Innsbruck Všechny hotely v Innsbruck
vhodné pro

Solo
28% (43)

rodiny
26% (41)

páry
26% (41)

Business
20% (31)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


Veranstaltungen im Ort


otevřít interaktivní mapku
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Burggraben 3, Innsbruck

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat