Fulpmes


Fulpmes je oblíbené prázdninové středisko, ležící uprostřed Stubaiského údolí, mezi nekonečnými alpskými loukami. Nachází se v nadmořské výšce 937 metrů. Zde se cítí dobře jak rodiny tak i sportovci.

Fulpmes v létě

  • Lanovka Kreuzjochbahn vás zaveze do sportovního areálu Schlick 2000. Ten je v zimě rájem pro lyžaře a snowboardisty a v létě zase pro turisty. Tady na vás také bude čekat nádherný výhled do celého údolí Stubaital a Inntal a na impozantní pohoří Kalkkögel tzv. Dolomity severního Tyrolska.
  • Zvláštností je tu alpský zážitkový park Alpen-Erlebnispark, kde najdete Klettergarten, bivakovou jeskyni, naučnou stezku o alpských rostlinách a také jedno z nekrásnějších jezer Alp. Bezbariérová vyhlídková cesta Vás zavede k vyhlídkové plošině „StubaiBlick“.
  • V tzv. Bike Akademie se mohou fanoušci kol naučit základy jízdy na horském kole až po náročné trasy. V Hochseilgarten ve Fulpmesu stoupne jistě každému jeho tep do výšky.
  • Ve Fulpmesu se narodil mezinárodně uznávaný architekt Clemens Holzmeister. Ten se podstatně podílel na důležitých stavbách ve městě, mimo jiné také na stavbě svatého hrobu z roku 1952 pro farní kostel Fulpmesu.

Fulpmes v zimě

  • 25 sjezdových tratí nabízí středisko Schlick 2000, které najdete na okraji vesnice. V tzv. BIG Familiy Skizentrum se mohou děti při rodinné dovolené naučit lyžovat formou hry a také pro batolata od 3 měsíců tu najdete profesionální opatrování. Rodiče si tak mohou užít klidného lyžování.
  • Fulpmes je také rodné město vyjímečného skokana na lyžích Gregora Schlierenzauera.
  • Nenechte si ujít návštěvu tradičního muzea s jesličkami, historické kovářské muzeum či farní kostel „Pfarrkirche zum Heiligen Vitus“.
  • Vesnice má 130 ubytování: od soukromých pokojů, přes horské chaty až po luxusní hotely – nabídka je tu opravdu široká.

© Stubai Tirol
© Stubai Tirol
© Stubai Tirol
© 1. Adventure Park Tirols - outdoorprofi.at

oblíbené ubytování v Fulpmes


Všechny apartmány v Fulpmes Všechny hotely v Fulpmes
vhodné pro

rodiny
44% (33)

páry
39% (29)

Solo
17% (13)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


Rozšířené vyhledávání

Veranstaltungen im Ort


otevřít interaktivní mapku
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Fulpmes

powered by Rome2Rio

Kontakt


Tourismusbüro Fulpmes
Bahnstraße 17
6166 Fulpmes
t   +43.501881.200
f   +43.501881.299
e   info@stubai.at

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat