© TVB Paznaun-Ischgl
© TVB Paznaun-Ischgl

Svatojakubská kulinářská pouť

Ischgl, 05.07.2024 - 01.09.2024

V roce 2024 se koná již 15. Svatojakubská kulinářská pouť. Tento unikátní gastronomický zážitek oslavuje překrásné přírodní scenérie i talent mistrů kuchařského řemesla, kteří sestavili speciální menu pro sedm horských chat v údolí Paznauntal.

První Svatojakubská kulinářská pouť se konala pod záštitou šéfkuchaře Eckarta Witzigmanna v roce 2008. V roce 1994 obdržel tento slavný Rakušan velmi vzácné ocenění „Kuchař století“ od gastronomického průvodce Gault Millau. Svatojakubská kulinářská pouť, která se v roce 2023 koná počtrnácté, je jedinečným gastronomickým zážitkem oslavujícím překrásné přírodní scenérie i talent mistrů kuchařského řemesla, kteří sestavili speciální menu pro šest horských chat v údolí Paznauntal. Letošní 15. ročník bude oficiálně zahájen 5. července 2023 v 19 hod.

Pětice cenami ověnčených šéfkuchařů s pomocí týmu mladších talentovaných kolegů z Tyrolska připravila několik specialit současné kuchyně s důrazem na využití čerstvým místních surovin. Nejlepší tyrolští šéfkuchaři se vydají na jednotlivé túry společně s účastníky Svatojakubské poutě, aby pak na chatách předvedli své umění. Přijeďte se přesvědčit o tom, jak díky nejlepším lokálním surovinám a slavným šéfkuchařům bude kuchyně v údolí Paznauntal ještě chutnější než jindy:

Více info zde.

První Svatojakubská kulinářská pouť se konala pod záštitou šéfkuchaře Eckarta Witzigmanna…

Přečtěte si vícezobrazit méně
© Flo Mitteregger / TVB Paznaun-Ischgl
otevřít interaktivní mapku

Termíny

05.07.2024 - 01.09.2024

Auftaktveranstaltung mit den Köchen am 10. Juli 2016. Ihre Gerichte werden dann bis Ende September auf der jeweiligen Hütte angeboten.

Žádné informace o cenách

Místo konání akce

Philipp Zangerl
Silvrettastraße 14
6561 Ischgl

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Silvrettastraße 14, 6561 Ischgl, Österreich

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

další akce v oblasti

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!