Wiesing

Vesnice Wiesing leží v oblasti Achensee-Region u vchodu do údolí Zillertal.

Díky centrální poloze obce Wiesing se dostanete rychle ke všem výletním cílům. Okolní horský svět, jako např. pohoří Rofangebirge nebo Karwendelgebirge, máte přímo před vámi a tak se můžete vydat na výlet na horském kole či pěšky do hor k útulné salaši nebo na vrcholek rovnou od místa ubytování. Samozřejmě nesmí chybět během vaší dovolené v regionu projíždka parníkem na jezeře Achensee nebo jedním z nejstarších dopravních prostředků, co tu můžete najít, parní lokomotivou, která z Jenbachu přes údolí Inntal pozvolna míří k jezeru Achensee po ozubnicové dráze. Funguje tu už skoro 130 let. Na sedmi kilometrech své trasy překonává téměř 400 metrů převýšení a chvíli budete mít pocit, že jste se vrátili do časů, kdy vaše prababičky byly mladice. Pro cestu k Achensee je to úchvatný otvírák - pozvolna vás uvádí do panoráma vysokých hor, které jezero objímají. Skvostný a příjemný zážitek už na samém začátku.

V zimě nabízí obec Wiesing hostům nádherné panorama. Zimní krajinu si nejlépe užijete na běžkách na perfektně upravených bežkařských tratích či na sněžnicích při procházce romantickou zasněženou krajinou. Děti budou nadšené. V obci nejdete také tří lyžařské vleky pro děti a začátečníky.

služby

Příjezd Wiesing

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Dorf 19, Wiesing

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!