Waidring

Obec Waidring, která je domovem 1900 obyvatel, leží na úpatí pohoří Loferer v regionu Pillerseetal.

Na sever od Waidringu se tyčí k nebi hora Steinplatte (1869 m) a nedaleko jejího vrcholu je bod, kde se setkává hranice Tyrolska se sousední rakouskou spolkovou zemí Salcburskem a německým Bavorskem. V letních měsících je zdejší rozlehlá náhorní plošina oblíbeným cílem pěších turistů i jezdců na horských kolech. Samozřejmě se na ní dá vyjet také lanovkou. V zimních měsících je zde v provozu lyžařský resort Steinplatte, který je vhodný zejména pro začátečníky a rodiny s menšími dětmi. Jeho součástí je snowpark pro ty, kdo chtějí proniknout do tajů freestylu. V samotném Waidringu je celá řada typických statků, jejichž dřevěné balkony v létě zdobí záplava pestrobarevných květin. Mezi další „letní“ atrakce patří koupání v blízkém jezeře Pillersee nebo impozantní soutěska Haslerschlucht a vodopád v Reiterdörflu, kam vede pěší stezka.

Na sever od Waidringu se tyčí k nebi hora Steinplatte (1869 m) a nedaleko jejího vrcholu je bod, kde se setkává hranice…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Oblíbené ubytování v Waidring


Hledat ubytování

Počet cestujících
Příjezd Waidring

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Dorfstraße 12, Waidring, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!