St. Jakob, údolí Defereggental

Akce? Ne, děkuji! Hosté, kteří rádi tráví dovolenou v rozlehlých hotelových komplexech s mnoha sportovišti, restauracemi a nočními bary, si v St. Jakobu v údolí Defereggental pravděpodobně na své nepřijdou. Na druhé straně pro ty, kdo hledají okouzlující tiché místo, kde by se mohli vrátit k přírodě, důkladně si odpočinout a možná i v klidu popřemýšlet o životě, by tato část Východního Tyrolska měla být ideální destinací.

Lyžaři a snowboardisté si mohou (pokud mají zájem) s pomocí kódu na svých skipasech zkontrolovat, kolik kilometrů daný den ujeli. A to je asi nejvíc akční záležitost, jaká se v St. Jakobu dá podniknout.

Skutečnost, že Defereggental je tiché, klidné a nepříliš „provařené“ místo, samozřejmě není náhoda. Obyvatelé údolí, které je - i podle tyrolských standardů - velice řídce osídlené, chtějí současný stav zachovat. Jak pro sebe, tak pro své hosty. První osadníci se v St. Jakobu usadili již v 7. století. Dnes tato vesnice v srdci Národního parku Vysoké Taury přitahuje mnoho turistů i horolezců, kteří si přijíždějí prohlédnout zblízka rozmanité rostliny a zvířata ve zdejší dech beroucí alpské krajině.

© Tirol Werbung/Reinhard Hölzl
© Gemeinde St. Jakob im Defereggen
© schultz-ski.at
© Urlaubsregion Defereggental

oblíbené ubytování v St. Jakob, údolí Defereggental


Hledat ubytování

Počet cestujících

služby

Příjezd St. Jakob, údolí Defereggental

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: St. Jakob im Defereggental, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!