Reith bei Kitzbühel

Reith bei Kitzbühel se nachází uprostřed dech beroucí krajiny - na severu se tyčí k nebi vrcholky pohoří Wilder Kaiser, na jihu se vine krajina zvlněných kopců a na východě čeká na návštěvníky oblast Bichlach s hustou sítí turistických stezek.

Tato obec s 1680 obyvateli představuje poklidnější alternativu k živému, pouhých 5 km vzdálenému Kitzbühelu. V Reithu se podařilo zachovat kouzlo tradiční alpské vesničky. V zimních měsících zde mají sportovní nadšenci na výběr nedaleké lyžařské areály Kitzbühel a SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental. Oba nabízejí nepřeberné množství sjezdovek a skvělé après-ski. V samotném Reithu je lyžařská škola, jenž se pyšní řadou ocenění a malý bezplatný vlek pro začátečníky. Během letních měsíců návštěvníky lákají jezera Gieringer Weiher a Schwarzsee, oblíbená místa na koupání. Schwarzsee je nejteplejším rašeliništěm v Tyrolsku - teplota vody, která má léčivé vlastnosti, atakuje hranici 25 °C. Vedle jezera se prostírá osmnáctijamkové golfové hřiště Schwarzsee-Reith.

oblíbené ubytování v Reith bei Kitzbühel


Hledat ubytování

Počet cestujících

služby

Příjezd Reith bei Kitzbühel

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Reith bei Kitzbühel, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!