Nauders


Obec Nauders v západní části Tyrolska Tiroler Oberland se nabízí jako vynikající destinace pro mnohé sportovní aktivity.

Nauders v létě

  • Přes 300 km značených turistických tras v regionu Nauders u pasu Reschenpass nabízí výlety pro každé chodecké tempo: od lehké údolní turistiky, relaxační horské turistiky až po náročné horské tůry a vzrušující lezení.
  • Mnoho útulných salaší a horských chat nabízí uklidňující prostředí pro ten pravý odpočinek.
  • Pokud chcete raději vyrazit na silničním nebo horském kole, očekává Vás trojmezí Rakouska Itálie a Švýcarska se svými 2.200 km cyklotras a 80-ti tisíci metry celkového převýšení.
  • Pro závodní cyklisty je povinností účastnit se závodu tří zemí Dreiländergiro, jež se koná na konci června. Z Nauders vede trasa přes sedlo Stelvio do švýcarského Engadinu. Také při závodech přez Alpy Across the Alps nebo Transalp Challenge dělají závodníci v Nauders vždy zastávku. 
  • Pokud byste chtěli také jednou rýžovat zlato, tak jste v Nauders na to správném místě: v zážitkovém světě zlatonosné řeky "Goldwasser" na Berkastlu si rodiny užijí hry, zábavu a napětí.

Nauders v zimě

  • Mezi nejkrásnějšími vrcholy Rakouska, Itálie a Švýcarska se nachází jeden z nejznámějších lyžařských regionů Skiregion Reschenpass se svými 111-ti km sjezdových tratí, 24-mi moderními vleky a třemi mnohostrannými lyžařskými středisky s jistotou sněhové pokrývky.
  • Turisté na sněžnicích se mohou pod odborným vedením lyžařské školy Nauderer 3000 těšit na speciální tůry na sněžnicích pořádané pro rodiny s dětmi.
  • Ale také běžkaři, jak klasičtí, tak bruslaři si příjdou na své na 90-ti km upravovaných stopách všech obtížností, kde překročí hranice mezi Tyroskem a Jižním Tyrolskem.
  • Sáňkaře čeká osmikilometrová dráha, jedna z nejdelších v Tyrolsku.

© Nauders
© Nauders
© Nauders
© Nauders

oblíbené ubytování v Nauders


Všechny apartmány v Nauders Všechny hotely v Nauders
vhodné pro

páry
43% (25)

rodiny
34% (20)

Solo
22% (13)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


otevřít interaktivní mapku
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Dr.-Tschiggfey-Straße 66, Nauders

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat