Kappl


Zažijte rozmanité letní dny v Kapplu v nadmořské výšce 1.258 m. Obzvláště rodiny s dětmi se na slunných svazích údolí Paznaun cítí skvěle.

Kappl v létě

  • V zážitkovém parku Sunny Mountain v nadmořské výšce 1830 m bude letní dovolená povyražením pro celou rodinu. Zábavná zoo, alpská bylinková a kamenná zahrada, dětský zábavní park, tubing, mlýn čarodějnic, týpí a mnoho dalších atrakcí Vás nadchne.  
  • Přátele pěší turistiky se těší z rozsáhlého sportovního a rodinného putování z údolí nahoru do hor. Bezplatný turistický autobus odveze pak unavené turisty zpět do Kapplu.
  • Četné romantické kapličky daly jméno obci. Poznat je můžete při dlouhých vycházkách.
  • V Kapplu Vás očekává 610 ubytovacích zařízení všech kategorií. Mnoho hostinců a restaurací nabízí chutě pro každého.

Kappl v zimě

  • 40 km sjezdovek a deset lanovek vyveze lyžaře a snowboardisty do nadmořské výšky 2.960 m. Kappl boduje svým skiareálem vhodným pro rodiny s dětmi s mnoha různými sjezdovkami všech obtížností.
  • Ať už Skikarussell, Tubing, dětská sjezdovka nebo sněžné jeskyně v zážitkovém parku Sunny Mountain, v nadmořské výšce 1.830 m je vše pro uspokojení malých hostů k dosažení. Učitelé lyžování lyžařské školy Kappl se postarají o to, aby se malí lyžaři brzo samostatně pohupovali na širokých svazích.
  • Kappl leží jen 10 km od Ischglu a jednoho z největších skiareálů Tyrolska Silvretta Arena. Milovníkům Après-Ski se vyplatí výlet no nedaleké párty-obce.
  • Stranou od sjezdovek Vás očekávají romantické pěší zimní turistické cesty s 90-ti okolními osadami, jejichž početné kapličky daly obci jméno.
  • Stejně tak, jako je rozmanitá nabídka aktivit pro volný čas, je rozmanitá nabídka ubytování. V Kapplu najdete okolo 610-ti ubytovacích zařízení a mnohé restaurace, které nabízejí místní kulinářské speciality.

© Paznaun-Ischgl
© Tirol Werbung/Ludwig Mallaun
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl

oblíbené ubytování v Kappl


Všechny apartmány v Kappl Všechny hotely v Kappl
vhodné pro

páry
42% (8)

rodiny
37% (7)

Solo
21% (4)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


otevřít interaktivní mapku
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Dorf 112, Kappl

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat