Hopfgarten im Brixental


Užijte si mnohé sportovní možnosti a překrásná panorama v okolí Hopfgartenu v tyrolském údolí Brixental. Trhové městečko s téměř 5 300 obyvateli leží v nadmořské výšce 622 m v Kitzbühelských Alpách- Kitzbüheler Alpen.

Hopfgarten im Brixental v létě

  • Užijte si výhled na masív Wilder Kaiser a na Kitzbühelské Alpy - Kitzbüheler Alpen z otáčivé vyhlídkové panoramatické terasy na Hohen Salve ve výšce 1828 metrů nad mořem. Nejvýše položený poutní kostel Rakouska je odtud pohodlně dostupný.
  • Pro milovníky horského kola je povinností projet park pro horská kola - Bike Park. Tři km dlouhý downhill  se sklonem do 30-ti % je pro bikery a jejich kola opravdovou sportovní výzvou.
  • Z Hopfgartenu se dostanete na elektrokole pohodlně bočními údolími do Kelchsau.
  • Navštivte park oddechu Freizeitpark Salvena-Land! Zábava pro celou rodinu je zde zaručena.

Hopfgarten im Brixental v zimě

  • Lyžaři jsou v obci Hopfgarten na správné adrese, nástupní místo k největšímu skiareálu Rakouska Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental se nalézá přímo uprostřed obce. Lyžujte na více než 250-ti kilometrech nejlépe upravených sjezdovek uprostřed  Kitzbühelských Alp.
  • Ochutnejte na vyhlídkové otáčecí panoramatické terase na horské chatě Gipfelalm Hohe Salve tyrolské speciality a kochejte se výhledem na více než 70 vrcholů.
  • Navštivte nejvýše položený poutní kostel v Rakousku: kostel leží ve výšce 1829 metrů nad mořem a dostanete se k němu jednoduše lanovkou.
  • Jsou pro Vás Après-Ski ve známých lyžařských místech příliš hlasité ale nechcete se zříci párty po lyžování? Pak jsou pro Vás v Hopfgartenu připraveny malé, ale skvělé Après-Ski lokály.

 


© Stefa Astner
© Tirol Werbung/Bernhard Aichner
© Stefan Astner
© Simon Oberleitner
otevřít interaktivní mapku
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Brixentaler Straße 41, Hopfgarten im Brixental

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


Kontakt

Tourismusbüro Hopfgarten
Brixentaler Straße 41
6361 Hopfgarten im Brixental
t   +43.57507.7100
f   +43.57507.7120
e   hopfgarten@hohe-salve.com

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat