Fiss

Slunečná a centrální poloha ve výšce 1.436 metrů nad mořem vám udělají z vaší letní dovolené ve Fissu skvělý zážitek.

Fiss v létě

  • Adrenalinové zážitky pro celou rodinu ve Fissu/Serfausu: Fisser Flieger, Skyswing a Fisser Flitzer:
    Fiss a Serfaus nabízejí svorně adrenalinové zážitky extra třídy pro celou rodinu uprostřed atraktivního světa hor. Z nabídky zdejších zážitků si zvláštní pozornost zaslouží tyto napínavé atrakce: Fisser Flieger je létací zařízení, ve kterém se účastníci řítí bezpečně přivázáni rychlostí až 80 km/h až ve výšce 47 metrů jako na rogalu do údolí. Skyswing je obří houpačka, jejíž kouzlo spočívá v propojení pocitu beztíže při 12 metrů dlouhém volném pádu se silami, které působí na úrovni čtyřnásobku zemské přitažlivosti. Třetí atrakce, Fisser Flitzer, je 2,2 km dlouhá letní sáňkařská dráha, na které čeká účastníky při cestě do údolí rychlostí až 45 km/h spousta napínavým překvapení.

  • Klub pro děti Mini&Maxi Club, mnoha cenami oceněná inscenace od Thomase C. Breziny Dobrodružná čarodějnická stezka či Wolfsee (Vlčí jezero) nadchnou každou rodinu.
  • Ideální je také celodenní hlídání dětí, které dá rodičům nutný volný prostor k tomu, aby se mohli věnovat horské turistice, horolezectví nebo jízdě na horských kolech.

Fiss v zimě

  • Bertas Kinderland – země dětí berty – boduje celodenní péčí o děti, dětskou restaurací a česky mluvícími sportovními instruktory a instruktorkami.
  • Přesvědčí Vás také servis na lanovkách, jež mají vyhřívané sedačky, ochranné kryty a zvláštní nastupovací pomůcky pro děti i dospělé.
  • Zábavu a akci mimo sjezdovky nabízejí mnohé snowparky.
  • Vrchol každé zimní dovolené ve Fiss je večerní show na sjezdovce „Nightflow“ před grandiózní horskou kulisou.

Fiss v létěAdrenalinové zážitky pro celou rodinu ve Fissu/Serfausu: Fisser Flieger, Skyswing a Fisser Flitzer:Fiss a Serfaus…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Aktivity v Fiss


Všechny aktivity+
© Andreas Kirschner
© Serfaus-Fiss-Ladis
© Christian Waldegger
© Andreas Kirschner
© Andreas Kirschner

Oblíbené ubytování v Fiss


Hledat ubytování

Počet cestujících
Příjezd Fiss

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Untergasse 2, Fiss, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!