Ellmau


Městečko Ellmau se svými 2.500 obyvateli, ležící v nadmořské výšce 820 m n.m., nabízí ideální výchozí bod pro rodiny, aktivní dovolenou i milovníky přírody.

Ellmau v létě

  • Mnoho tématických stezek jako např. Krakonošova stezka, ozdobena figurkami vyřezanými ze dřeva jen potvrdí ohromnou turistickou kompetenci města.
  • Rájem pro rodiny je kouzelný svět Ellmis Zauberwelt, který najdete na hoře Hartkaiser ve výšce 1555 metrů. Děti zde pomáhají osvobodit malého kouzelníka Ellmi nebo se dozvědí spoustu zajímavostí o přírodě a zvířatech na naučné stezce.
  • Golfové hřiště Wilder Kaiser nabízí na 88 hektarech plochy a 27 jamkách vynikající podmínky pro fanoušky golfu.
  • Ubytování splní jistě všechna Vaše očekávání – najdete tu horské chatky, ubytování v soukromí, ale i termální a luxusní hotely.

Ellmau v zimě

  • Ellmau sousedí přímo s lyžařskou oblastí SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental – to znamená 279 kilometrů sjezdovek a více než 90 lanovek a vleků, ale také výborné spojení ke skvěle upraveným běžkařským drahám a zimním cestám.
  • Muzeum v Ellmau Vás zavede na procházku minulostí a také město Kitzbühel se svoji širokou kulturní nabídkou není daleko.
  • V zážitkovém vodním světě Erlebnisbad Ellmau se můžete zahřát v sauně po studeném dni stráveném na lyžích a nebo si zaplavete v jednom z mnoha bazénků.
  • Více než 300 možností ubytování – od 5ti hvězdičkových hotelů až po ubytování v soukromí, mnoho restaurací, hospůdek a horských chatek – to vše vás jistě nadchne.
© von Felbert-Reiter
© Peter von Felbert
© Wilder Kaiser
© Tirol Werbung/Peter Sandbichler
© TVB Wilder Kaiser/Simon Oberleitner

oblíbené ubytování v Ellmau


Všechny apartmány v Ellmau Všechny hotely v Ellmau
vhodné pro

páry
42% (10)

rodiny
33% (8)

Solo
25% (6)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


služby


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat