© Tirol Werbung / Sebastian Schels
© Tirol Werbung / Sebastian Schels

Great Trails


Poznejte nejlepší tyrolské singletraily.


Od tratí vedoucích v údolí přes kořeny až po hladké vysokohorské stezky, naše doporučené Great Trails trasy mají jedno společné – flow (tedy pocit, který prožíváte při jízdě přes terénní vlny, boule, skoky, lávky a rovné i klopené zatáčky). Tyto pocity si nejlépe užijete na tratích Högtrail, Fernar Trail, Fleckalm Trail, Peter Sagan Trail a Plamort Trail. Vybraná pětice je tím nejlepším z celkem 330 kilometrů tyrolských singletracků.

Great Trails vybírala odborná porota podle kritéria „all-in-one", které kombinuje obtížný terén, spektakulární výhledy, atraktivitu pro rodiny a samozřejmě také celkový „wow“ efekt.

Když jsem tady jel poprvé, byl jsem překvapený, jak je tahle trasa technicky náročná. Ovšem byl to skvělý zážitek - opravdu ostré a částečně také exponované úseky a všude okolo vysokohorská krajina. A celá trať je legální, od shora až dolů. Je to opravdu jedinečný singletrail, v Tyrolsku podobných rozhodně potřebujeme víc."

Lars Lotze, průvodce na horských kolech


„Musíte mít skvělou fyzičku a neustále udržovat maximální koncentraci, abyste tuto dlouhou a náročnou trať projeli od startu až do cíle rychle a čistě.“

Lisi Osl, celková vítězka Světového poháru v horských kolech 2009


Högtrail je parádní flow trail vhodný pro každého - jak začátečníci, tak zkušení bikeři si zde užijí spoustu zábavy."

Celine Blochberger, trenérka MTB


„Hezčí už to být nemůže. Po prudkém sjezdu přijedete na pláň s vojenskými bunkry z první světové války a úchvatnými výhledy na jezero Reschensee a okolní vrcholky hor.“

Lars Lotze, průvodce na horských kolech

 


Ještě by vás mohlo zajímat

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!