© Haller Advent
© Haller Advent

Vánoční trh v městečku Hall in Tirol

Hall in Tirol, 20.11.2020 - 24.12.2020

Na fasády krásně upravených středověkých domů s arkýřovými okny na náměstí v centru Starého města se v průběhu adventu promítají různobarevné číslice označující 24 prosincových dní, které zbývají do Štědrého dne. Celé náměstí tak připomíná obří adventní kalendář.

Speciální osvětlení středověkého Starého města – Haller Altstadt – kombinující hvězdy a další vánoční symboly vytváří působivou atmosféru dávných staletí a zve na cestu do minulosti. Pestré a bohatě zdobené stánky nabízejí nejen kulinářské speciality jako je tyrolský kiachl, ale také tradiční rukodělné výrobky uměleckých řemeslníků, vánoční ozdoby, svíčky a celé armády dřevěných vyřezávaných zvířátek. Radostné očekávání nejkrásnějších svátků v roce doprovází vystoupení místního pěveckého sboru a dalších hudebníků.

Tipy pro rodiny 

  • Každý den od 17 hod se koná dětský program – čtení pohádek, divadla, ohňové show, ukázky tradičních řemesel, apod.
  • Denně v 18 hod vystupuje pěvecký sbor s pásmem koled.
  • Mezi stánky je malá zoo, kde si děti pohladí zvířátka a kromě toho se mohou vydat na projížďku křivolakými uličkami Starého města na velbloudovi nebo na ponících. 
  • Mikuláš se svým doprovodem navštíví vánoční trh 6. prosince v 17,30 hod a dívkám a chlapcům (pouze dobře vychovaným!) přinese sladké dárky.
© Ernst Pisch
© Stadtmarketing Hall
© Gerhard Flatscher
© Haller Advent
© Tirol Werbung/Laurin Moser
© Stadtmarketing Hall
otevřít interaktivní mapku

Termíny

20.11.2020 - 24.12.2020

Informace o cenách

zdarma

místo akce

Hall in Tirol
6060 Hall in Tirol

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6060 Hall in Tirol

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!