© Kufsteinerland/Christian Vorhofer
© Kufsteinerland/Christian Vorhofer

Vánoční trh v Kufsteinu

Kufstein, 07.12.2020 - 23.12.2020

V nevelkém Kufsteinu se konají dva vánoční trhy: v městském parku a v mohutné středověké pevnosti, která se tyčí k nebi na skále jen pár kroků od centra.

Trh v městském parku již od konce listopadu přináší do Kufsteinu nefalšovanou vánoční atmosféru a bohatý program pro celou rodinu. Koná se v centru města a zároveň v parku, je rušný, současně však také klidný a idylický. Návštěvníci i domácí se procházejí kolem stylových stánků s pestrou nabídkou zboží místních řemeslníků, kde se dá najít bezpočet originálních vánočních dárků. Součástí nevšedního zážitku jsou lahodné tyrolské speciality a bohatý kulturní program. Děti se mohou těšit na pečení chleba na otevřeném ohni, jízdu na ponících, kolotoč nebo nostalgický vláček. 

Vánoční trh v komplexu pevnosti tvoří více než 40 stánků, které jsou rozmístěny na otevřeném nádvoří i uvnitř v chodbách a komnatách. Členitá středověká pevnost tvoří perfektní prostředí pro nakupování i romantické procházky během čtyř adventních víkendů. Nejmenší návštěvníci si zde mohou vyzkoušet pečení cukrovinek a různá tradiční řemesla.

Adventní program

  • v pevnosti se vždy v sobotu a v neděli od 11 do 19 hod koná speciální vánoční pásmo koncertů, divadelních vystoupení, apod.
  • vánoční trh v městském parku je otevřený od 27. listopadu do 23. prosince 2020  denně kromě pondělí, na víkendy je přichystaný dětský program a různá živá vystoupení
  • “Der Bergflunkerer“ neboli vyprávění u táboráku se koná vždy v úterý od 17 hod 
  • workshop výroby vánočních dekorací “Die Wichtelwerkstatt“ můžete navštívit 4. a 11. prosince 2020 

 

© VANMEY Photography
© Festung-Kufstein
© Kufsteinerland
© Gerhard Berger
© Festung-Kufstein
© Weihnachtsmarkt im Kufsteiner Stadtpark
otevřít interaktivní mapku

Termíny

07.12.2020 - 23.12.2020

žádné informace pro tisk

místo akce


6330 Kufstein

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6330 Kufstein

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!