© TVB Innsbruck
© TVB Innsbruck

Zrušeno

Silvestr v Innsbrucku v Tyrolsku

Innsbruck, 30.12.2020 - 31.12.2020

Romantická a krásná je oslava Silvestra v Innsbrucku. Kouzelné Staré Město s impozantní horou Nordkette v pozadí je nádherné jeviště pro nezapomenutelnou oslavu Nového roku. Vrcholem oslav je ohňostroj odpalovaný z vrcholků hor nad Innsbruckem.

3…2…1… „šťastný Nový rok!“ Jestli váháte, kam vyrazit na Silvestra, rozhodně vám doporučíme hlavní tyrolské město Innsbruck. O silvestrovské párty uprostřed rakouských Alp budete kamarádům vyprávět hodně dlouho.

V Innsbrucku ví jak slavit a o Silvestru to stojí opravdu za to. Oslava začíná ve 21:00 hodin, kdy se úzké uličky v historickém centru Innsbrucku promění v v party pod širým nebem. Tisíce lidí vyrazí do ulic, aby si užili sváteční silvestrovskou atmosféru. Živá vystoupení rozproudí davy příjemnou muzikou a pouliční stánky  nasytí hladové obecenstvo. Na zahřátí bude připraven i lahodný svařák a punč. Největší show přijde klasicky s odbytím půlnoci. Oslavu Nového roku odstartují tóny valčíku a velkolepý ohňostroj, který bude odpálen z horské hradby Nordkette přímo nad Innsbruckem. Spolu s desítkami dalších ohňostrojů po celém městě se tak nad Innsbruckem vytvoří hotový festival barev.

Svého Silvestra v srdci města si mohou užít i děti. O den dříve, 30. prosince se v centru koná dětská silvestrovská párty. Spousta her a aktivit zabaví děti už od 14 hodin. Vrchol přijde v 17 hodin, kdy na hlavním náměstí vypukne ohnivá show.

 

© TVB Innsbruck
otevřít interaktivní mapku

Termíny

30.12.2020 - 31.12.2020

Informace o cenách

zdarma

místo akce

Innsbruck
6020 Innsbruck

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6020 Innsbruck

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!