© Stadtmarketing Schwaz
© Stadtmarketing Schwaz

Vánoční trh ve Schwazu

Schwaz, -

Advent ve Schwazu se tradičně slaví živou hudbou. Ale prostor je i pro tiché zvyky, jako například slavnostní zapálení adventních svíček na hlavním náměstí Pfundplatz.

K adventním trhům neodmyslitelně patří svařené víno, punč a pečené kaštany, které vás okamžitě dostanou do správné vánoční nálady. Adventní program na hlavním náměstí Pfundplatz v centru města probíhá každý adventní víkend od pátku do neděle a také na den sv. Mikuláše. Užijte si útulnou atmosféru tyrolských Vánoce ve stříbrném městě s tradičními zvyky a spoustou hudby. Vánoční trhy ve Schwazu začínají v pátek 23. listopadu 2018.

Na hlavním pódiu bude po dobu celého adventu probíhat pestrý program. Hlavním bodem programu jsou hudební vystoupení hudebních skupin a souborů. Každou neděli bude na pódiu zapálena jedna svíčka na obřím adventním věnci. Na programu se podílejí místní spolky, školy a školky. Hosté vánočních trhů se mohou nechat rozmazlovat místními specialitami jako jsou koblížky - Zillertaler Krapfen, kiachl, zelné placky - krautkrapfen, pečené kaštany nebo sladké adventní preclíky. Součástí programu je i bohatý doprovodný program pro děti a projížďky v kočáru zcela zdarma. 

© Stadtmarketing Schwaz
otevřít interaktivní mapku

Termíny

22. 11. 2019 - 23. 12. 2019

Geöffnet an allen Wochenenden von Fr bis So ab 16 Uhr; Fr und Sa bis 21 Uhr, So bis 20 Uhr. Zusätzlich am 6. und 7.12. geöffnet.

informace pro tisk

zdarma

místo akce


6130 Schwaz

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6130 Schwaz

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Anzahl Reisende
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.