© TVB St. Anton am Arlberg
© TVB St. Anton am Arlberg

Plavecká centra s krytými bazény v Tyrolsku

Když se počasí nevydaří, nebo jste po celém dni na čerstvém horském vzduchu tak unavení, že už nemáte energii na žádné další venkovní aktivity, zamiřte do některého z plaveckých center. Kromě krytých (a často i venkovních) bazénů mnohá z nich nabízejí také sauny a spa.

Návštěva některého z mnoha tyrolských plaveckých center bývá v zimních měsících velmi oblíbenou pohodovou alternativou k outdoorovým aktivitám jako je lyžování, snowboarding, sáňkování nebo běžkování. Součástí těchto center jsou často bazény s velkými tobogány, vířivky, různé vodní trysky, aqua fitness a podobné atrakce. Hosté, kteří touží jen odpočívat v klidu a tichu, mohou využít třeba heřmánkovou páru nebo eukalyptovou jeskyni. Někde mají celoročně vyhřívané venkovní bazény – protože právě z nich se nejen v zimě nejlépe obdivují okolní pohoří. Ať prší, svítí slunce nebo hustě sněží, návštěvu tyrolského plaveckého centra si vždycky užije celá rodina.

Návštěva některého z mnoha tyrolských plaveckých center bývá v zimních měsících velmi oblíbenou pohodovou alternativou k outdoorovým…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Komplexy s krytými bazény

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!