Lustvoll Radeln am Hochplateau Gnadenwald

Z obce Hall in Tirol vede tato trasa na náhorní plošinu Gnadenwald. Zde na vás čekají krásné výhledy do údolí.

otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod

Hall in Tirol

Cílový bod

Hall in Tirol

Pohoří

Délka

53 km

Časová náročnost

3 h

Charakteristika

  • Okružní výlety
  • Bezbariérové
  • Dobíjecí stanice pro horská kola

Obtížnost

Lehké

nadmořská výška

898 m 542 m

Stoupání (vertikální metry): 450 m
Klesání (vertikální metry): 450 m

Nejlepší roční období

LED
ÚNO
BŘE
DUB
KVĚ
ČRV

ČRN
SRP
ZÁŘ
ŘÍJ
LIS
PRO

* Jedná se orientační údaje a doporučení. Prosím vezměte v úvahu vaše osobní schopnosti a aktuální počasí. Neručíme za správnost uvedených informací.

Ke stažení

Popis trasy

Vyjíždíme z obce Hall in Tirol severním směrem a jedeme po silnici Salzberg-Straße asi pět kilometrů nahoru dle ukazatelů na „Absam“ nebo „Gnadenwald“. Po neprudkém výjezdu po silnici Salzberg-Straße pokračujeme po silnici Landesstraße 225. V nejvyšším bodě v nadmořské výšce asi 920 m n. m. u hostince Speckbacherhof máte možnost odbočit doleva a vyjet si po silnici s mýtným k chatě Hinterhornalm. Výjezd je dlouhý šest kilometrů s výškovým převýšením 620 metrů. Zde máte krásný výhled na hlavní město Tyrolska – Innsbruck.

Kdo výjezd u hostince Speckbacherhof vynechá, pokračuje na náhorní plošině dále směrem  Terfens. V části Schlöglsbach začíná sjezd (pozor, je zde několik ostrých zatáček). Za centrem obce Terfens pokračujeme rovně dolů až k cyklostezce Inntalradweg. Odtud jedeme 15 kilometrů směrem do Innsbrucku nazpět do nach Hall in Tirol.

Informace: údaje o délce trasy a výškovém převýšení jsou myšleny bez výjezdu k chatě Hinterhornalm. S výjezdem k chatě Hinterhornalm musíte přidat 12 kilometrů a 620 výškových metrů a trasa má pak těžký stupeň obtížnosti místo lehkého. Výjezd je totiž velmi náročný.

Místa u trasy

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Innsbruck

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!