© TVB Paznaun-Ischgl
© TVB Paznaun-Ischgl

Snowparky v Tyrolsku

Máte chuť na špetku freestylového dobrodružství? Pak si zaručeně přijdete na své v tyrolských snowparcích. Jsou nesmírně rozmanité, avšak jednu věc mají společnou: parádní překážky pro začátečníky i experty.

Jste připraveni? Bude to jízda! Tyrolsko je proslulé jako domov báječných snowparků, které patří mezi nejoblíbenější v Evropě a jejichž úroveň se neustále zvyšuje. Všechny parky jsou atraktivní jak pro začínající freestylisty, tak ostřílené jibbery a další borce a nabízejí natolik různorodé překážky, že se do nich lidé s chutí vracejí. Chcete si zajezdit a zaskákat tam, kde trénují profíci? Přitahuje vás přátelská atmosféra ve snowparku na sjezdovce vysoko nad městem v údolí? A zatančíte si s chutí v přezkáčích dokonce i po celodenním pobytu na horských svazích? Kolem fantastických parků v Tyrolsku se pořád něco děje. Ať už jste v tomto prostředí noví, nebo se v něm cítíte jako doma, mrkněte na našeho zasvěceného průvodce po tyrolských snowparcích.

Jste připraveni? Bude to jízda! Tyrolsko je proslulé jako domov báječných snowparků, které patří mezi nejoblíbenější v Evropě a jejichž úroveň se…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Snowparky v Tyrolsku

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!