Snowpark Kaunertal, © Christoph Schoech
Snowpark Kaunertal, © Christoph Schoech

Snowpark Kaunertal

Sněžný park Snowpark Kaunertal leží uprostřed nejmladšího ledovce Tyrolska a je známý díky své dlouhé sezóně jako oblíbené středisko pro freestylery.

Středisko setkání pro snowboardisty a příznivce freestylu: ve Snowparku Kaunertal na ledovci Kaunertaler Gletscher v nadmořské výšce 2.900 metrů se můžete vyřádit na prknech od října do června. Na 800 metrů dlouhých a 15 metrů širokých lines nabízí Snowpark Kaunertal dohromady 20 různých terénů.

Pros a Rookies na boardech a lyžích

Překážky v Snowparku Kaunertal uspokojí jak profíky, tak začátečníky: na Pro-Kickerline najdete dva kicker a table dlouhé mezi 8 a 15-ti metry. Také je tu 100 metrů dlouhá halfpipe, která určitě zvedne adrenalin i pokročilým. Ať frontside či backside – technicky zkušeným snowboardistům nabízí až 12 metrů dlouhé rails ve Snowparku Kaunertal nejlepší podmínky. Freestylový začátečníci cvičí svoje první skoky na Easy-Kickerline. V odděleném Skifunparku najdete karvingový terén, terén s umělými hrbolky či umělé překážky.

Na snowboardu o 6 týdnů déle v Snowparku Kaunertal

Freestylisté se mohou na ledovci Kaunertaler Gletscher vyřádit až do jara. V polovině dubna, když do údolí přijde jaro, pokračuje na ledovci ještě šest týdnů sezóna. S dubnovými hřejivými slunečními paprsky a s prvními jarními pocity Vám skoky do modrého nebe připadnou jako ultimativní svoboda.

https://www.snowpark-kaunertal.tirol/

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!