© Innsbrucker Nordkettenbahnen
© Innsbrucker Nordkettenbahnen

Skyline Park Innsbruck

Nitro Skyline Park Innsbruck je jediný park na světě, který si zaslouží označení in-city. Nechte se při vašich skocích okouzlit městským panoramatem a urbanistickými pocity.

Skyline Park Innsbruck

Skyline Park Innsbruck je jediný park na světě, který si zaslouží označení in-city. Nechte se při vašich skocích okouzlit městským panoramatem a urbanistickým pocitem.

Kdo miluje město a snowboard, nechá svoje srdce v tomto snowparku. Poloha Nitro Skyline Parku nad městem Innsbruck je světově jedinečná. Tento in-city Snowpark má otevřeno do dubna. Na příjezd k němu nepotřebujete auto. Uprostřed města Innsbruck nastoupíte do lanovky Nordkettenbahn a během 20 minut se octnete o 1.500 metrů výš v Nitro Skyline Park Innsbruck.

Z nákupů rovnou na skoky v parku Skyline Park Innsbruck

Tento zábavný park s úžasným výhledem na Innsbruck Vás nadchne nejenom svojí jedinečnou atmosférou. Návštěvníci mohou dopoledne strávit nákupy, prohlídkou pamětihodností a touláním se po městě a odpoledne vystartovat na snowboardu přímo z města. Z designu parku Nitro Skyline Park Innsbruck ucítíte také blízkost města – park je podobný skateparku. Ve srovnání s jinými zábavnými parky patří Nitro Skyline Park Innsbruck spíše k menším, ale za to je jeho plocha plně využita. Ve Snowparku najdete dva skoky pro pokročilé a dva skoky pro začátečníky. Kromě toho rails, boxes a quarterpipe. Zvláštní výzvou pro všechny je extrémně prudký sjezd z vrcholku hory Hafelekar k Nitro Skyline Parks Innsbruck.

Vyzkoušejte nejnovější trendy v Skyline Park Innsbruck

V testovacím centru si můžete vypůjčit nejnovější vybavení firmy Nitro. Tak můžete otestovat nová vázání, moderní boty či snowboardy přímo na sjezdovce v parku Nitro Skyline Park Innsbruck. Noční ježdění, které se koná několikrát za sezónu, rozhodně stojí za návštěvu a vytvoří z návštěvy Nitro Skyline Parku v Innsbrucku nezapomenutelný zážitek.

https://nordkette.com/de/nordkette-skylinepark.html

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!