Lyžování v Alpách s dětmi


Ať už se rozhodnete své děti naučit lyžovat sami, nebo je svěříte do péče zkušených instruktorů, je třeba dbát na to, aby děti od první chvíle lyžovaly s potěšením.

Dosud jste se neodvážili na dovolenou? Máte problémy s organizací svých aktivit a aktivit pro děti? Ujišťujeme Vás, že v tyrolských lyžařských střediscích najdete všechno pro Vaši ideální dovolenou s dětmi - v každém středisku najdete různé speciální nabídky. V některých střediscích dostanou děti skipasy zdarma, každé lyžařské středisko nabízí lyžařské kurzy a školy s profesionálními instruktory; téměř všechna mají v nabídce také jesličky, školky nebo mini-kluby, kde si děti mohou společně hrát, dívat se na filmy nebo oslavovat narozeniny a ty nejvíce unavené se také můžou uložit ke spánku...

Zde se nachází krátký přehled toho, co všechno Vám nabízejí některá střediska. Další informace lze najít v přehledu lyžařských středisek Tyrolska.

  • V Murmliparku ve městě Serfaus se učí nejmenší děti lyžovat na ploše 10.000 čtverečních metrů. Najdete zde dva pohyblivé koberce, lyžařský kolotoč a provazový vlek pro zkušenější děti. Dále je dětem k dispozici mnoho moderních výukových pomůcek a veselých hraček. V Bertas Kinderlandu se perfektně lyžovat naučí i starší děti.
  •  Perfektní podmínky pro malé lyžaře najdete v lyžařském areálu pro děti KinderKaiserland Scheffau. Na děti zde čeká obrovský ohraničený prostor pro nejmenší lyžaře a spousta zábavných aktivit. A aby si mohli i ti opravdu nejmenší vyzkoušet lyžování, zhotovil vedoucí lyžařské školy Gerhard Told speciální mini-lyžičky, tzv. MiniCarver.
  •  Lyžařské kurzy pro děti zdarma jsou nabízeny v rámci dětských týdnů v lyžařských oblastech Hochoetz v údolí Ötztal a v Hoch-Imst. V určitém termínu mohou tří- až sedmileté děti využít této nabídky a naučit se lyžovat.
  • V údolí Pitztal a regionu Tiroler Oberland dostanou děti mladší 10-ti let v doprovodu platícího rodiče tzv. Bambini-Freipass a tak mohou lyžovat zdarma.
  • V oblasti Silberregion Karwendel zve panáček Karwendolin všechny děti ve věku od 4 do 12 let k lyžařským kurzům zdarma. Také skipas na vlek pro začátečníky je zdarma. Jediný předpoklad: celá rodina musí strávit týdenní zimní dovolenou v oblasti Silberregion Karwendel.

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat