© Tirol Werbung / Casey Moore
© Tirol Werbung / Casey Moore

Nejlepší rodinné ski areály

Hrací zóny na sněhu, pojízdné koberce, certifikované výukové programy a služba hlídání nejmenších: v těchto lyžařských střediscích si děti užijí parádní zimní radovánky!

Čím se tyrolské ski areály s certifikátem kvality liší od jiných středisek zimních sportů? Především hostům nabízejí unikátní „family-friendly“ infrastrukturu, díky které se mohou rodiny s dětmi v těchto lyžařských střediscích cítit pohodlně jako doma. Součástí péče o návštěvníky jsou základní věci jako cvičné louky s mírným sklonem, zkušení lyžařští instruktoři speciálně vyškolení pro práci s dětmi a vhodné zázemí pro nejmenší caparty, kteří jsou na lyžování ještě moc malí. Větší děti se mohou těšit na speciální tratě s překážkami či terénními vlnami, slalomové branky, lyžařský kolotoč a sjezdovky s bezpočtem zábavných atrakcí. Tato lyžařská střediska často nabízejí také speciální slevy na rodinné a dětské skipasy, aby si celá rodina mohla dovolit strávit na sjezdovkách společný den plný legrace - zkrátka dokonalé podmínky pro nezapomenutelnou lyžařskou dovolenou.

Čím se tyrolské ski areály s certifikátem kvality liší od jiných středisek zimních sportů? Především hostům nabízejí unikátní „family-friendly“…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Rodinná lyžařská střediska v Tyrolsku s certifikátem kvality

Lyžařská dovolená s dětmi

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!