© Tirol Werbung/W9 STUDIOS
© Tirol Werbung/W9 STUDIOS

Après Ski


Příjemné posezení po lyžování - buď v tradičním prostředí lyžařské horské chaty či v moderním hotelu: après-Ski v Tyrolsku je rozmanité tak, jak Tyrolsko samo.

Après-Ski

Dopřejte si chvilku na odpočinek a ponořte se do sněhových radovánek trochu jinak.

Après-Ski patří k zimní dovolené v Tyrolsku jako sníh ke sjezdovce. V útulných starobylých chatách či moderních barech poznáte pulzující život uprostřed impozantního horského světa Alp.

Tipy na Après-Ski v Tyrolsku

Ať St. Anton, Mayrhofen, Ischgl nebo Sölden – příjemné posezení po lyžování  patří k zimní dovolené v tyrolsku.

  • Nenechte si ujít dobrodružné Après-Ski v St. Anton am Arlberg. Buď v klidu a pohodově anebo se vyřádíte s hlasitou hudbou – v lyžařském středisku na hoře Arlberg vás očekává Après-Ski ve všech variacích. Nechte odeznít lyžařský den při pivečku v ALIBI, dobrotách v baru Anton Bar, zábavě v mezinárodně známém Mooserwirt a mnoha jiných hotspotech.

  • Après-Ski ve městě Ischgl už dávno není tajným tipem, nýbrž nutností pro všechny, kteří chtějí něco zažít i mimo sjezdovku. Po družném a příjemném posezení při Après-Ski v Ischgl vás očekávají noční exkluzivní party v této stylové metropoli. Kuhstall, Nevada Alm nebo Schatzi Après-Ski-Bar – na party a na tanečním parketu potkáte během Après-Ski v Ischgl nejednu slavnou osobnost z oblasti sportu, filmu či showbusinessu.

  • Zahřejte se při Après-Ski v Söldenu nápojem zvaným Jagatee (lovecký čaj), Lumumbou nebo svařeným vínem Glühwein a zazpívejte si spolu s ostatními oblíbené Après-Ski hitovky. Navštivte bar Schirmbar v ulici Dorfstraße, legendární Bierhimml anebo můžete strávít noc až do ranních hodin ve Fire & Ice, Mirage nebo Alm Rausch; Après-Ski se zde koná jen pár metrů od sjezdovky.

  • Nejen prominentní hosty nalákají kulinářské dobroty v chatě Kristallhütte v  Kaltenbachu. Tento třpytící se skvost uprostřed Zillertálských Alp nabízí kromě mnoha akcí také bazének na terase, který vás rychle nechá zapomenout na náročné hodiny strávené na lyžích. Lounge  - obývací pokoj s výhledem na Alpy zve k odpočinku a relaxaci. Chata Kristallhütte je známá pro své vysoce kvalitní prostředí s relaxačním salónkem, hudbou a špičkovou kuchyní.

  • Modré z nebe: slib, který se ve výšce 3.000 metrů nad mořem splní. Bar Top Mountain Star zaručí stoprocentní výhled. V lyžařském středisku Hochgurgl-Obergurgl, nejvýše položeném lyžařském areálu Alp, se nepočítají pouze ujeté kilometry na sjezdovce. Tato architektonická hvězdička vás zláká k odpočinku a dá vám pocit naprosté lehkosti.

  • Cloud 9 na Innsbrucké Seegrube je další generací barů Après-Ski. Obrovské iglú, do kterého se vejde až 400 osob, je vybaveno taneční plochou, DJ-pultem a několikametrovým barem. Cloud 9 se pyšní titulem nejvýše položeného baru ze sněhu v Alpách. Tento klub ve výšce 2 000 metrů nad mořem přímo nad hlavním městem Tyrolska je jedinečný a stará se o slávu až za hranicemi Rakouska.

  • Après-Ski na chatě Wedelhütte v lyžařském středisku Hochzillertal. Tento pěti-hvězdičkový hotel ve výšce 2 350 m n.m. trůní mezi horami Wimbachkopf  a Marchkopf a zláká vás na královské posezení po lyžování. Nejen pro milovníky zimních sportů je návštěva tohoto hotelu s výhledem na Zillertálské vrcholky nezapomenutelným zážitkem.

  • Závan Karibiku v baru Cohibar, stylové oslavy v Eis-Iglus od „White Lounge“, klasické Après-Ski v baru Yeti Bar ve stanici lanovky Horberg, v baru Nikis Schirmbar či Ice Bar nebo v Hiatamadl ve stanici lanovky Penkenbahn – Après-Ski ve městě Mayrhofen se zcela podřídí vašim potřebám. Bavte se tak, až se lyže budou ohýbat anebo zakončete den pohodově při šálku jagatee nebo svařeného vína a s mezinárodními dobrotami.

  • Císařovy nové šaty ze skla a dřeva: moderní chata Osl-Panoramahütte v oblasti SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental poskytuje nové výhledy do pohoří Wilder Kaiser. Posilníte se výrobky z vlastní hospodářské výroby a odpočinete si na slunečné terase.

  • Sledovat kroužení orla a být blízko 60 třítisícovkám: Adler Lounge trůní na Cimaross a na jeho úpatí najdete lyžařské oblasti Matrei a Kals. Zde mohou návštěvníci ochutnat speciality Východního Tyrolska a užívat si výhled z panoramatického mostu na Großglockner, nejvyšší horu Rakouska.

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat