Snowbombing je „nejlepší show na sněhu, jaké se nic nevyrovná“., © Andrew Whitton
Snowbombing je „nejlepší show na sněhu, jaké se nic nevyrovná“., © Andrew Whitton

Hudební festival Snowbombing

Mayrhofen, 10.04.2023 - 15.04.2023

Vzrušující týdenní přehlídka skvělých kapel a světových DJs v prostředí malebného horského městečka Mayrhofen: lineup letošního ročníku festivalu Snowbombing tvoří mimo jiné Jamie XX, Groove Armada nebo Patrick Topping.

Festival Snowbombing se koná v tyrolském Mayrhofenu již déle než dvacet let. Původně komorní klubová noc se postupem času proměnila ve společenský vrchol zdejší zimní sezony. Do oblíbeného lyžařského střediska se v termínu konání šestidenního festivalu pravidelně sjíždí kolem 6000 návštěvníků z Velké Británie, aby si zde užili jedinečný mix atmosféry hudebního festivalu a horského resortu.

Letošní Snowbombing proběhne ve dnech 10. až 15. dubna 2023 a návštěvníci se mohou těšit na svěží horský vzduch, modré nebe, černé sjezdovky a do běla rozpálené večírky… Vzrušující týdenní smršť skvělých kapel a světových DJs proběhne v prostředí malebného horského městečka Mayrhofen v údolí Zillertal. Přes den je na programu lyžování, snowboarding, poslouchání hudby na pódiích na horských vrcholcích nebo lelkování a relax v hotelových spa. Večer a v noci přijdou na řadu prvotřídní vystoupení na unikátních místech, od klubu Racket přes Arenu až po Brück’n Stadl. Pořadatelé festivalu Snowbombing každý rok přicházejí s něčím novým a lineup letošního ročníku tvoří mimo jiné Jamie XX, Groove Armada nebo Patrick Topping. Tom Clarke z britské kapely The Enemy považuje Snowbombing za „nejlepší show na sněhu, jaké se nic nevyrovná“.   

Festival Snowbombing se koná v tyrolském Mayrhofenu již déle než dvacet let. Původně komorní klubová noc se…

Přečtěte si vícezobrazit méně
Snowbombing je „nejlepší show na sněhu, jaké se nic nevyrovná“., © Andrew Whitton
otevřít interaktivní mapku

Termíny

10.04.2023 - 15.04.2023

Informace o cenách

Více info zde.

Místo konání akce

Mayrhofen
6290 Mayrhofen

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: 6290 Mayrhofen, Österreich

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!