Immer im Team: Die Teilnehmer des harten Wettkampfs Rise & Fall Mayrhofen holen das Letzte aus sich heraus, © Michael-Werlberger
Immer im Team: Die Teilnehmer des harten Wettkampfs Rise & Fall Mayrhofen holen das Letzte aus sich heraus, © Michael-Werlberger

Zrušeno

Rise & Fall - začátek zimní sezony v Mayrhofenu

Mayrhofen, 11.12.2021

V prosinci se v Mayrhofenu v údolí Zillertal opět koná tradiční Rise & Fall zimní opening s napínavými a zábavnými štafetovými soutěžemi. Letošní novinkou jsou dětské štafety a závod jednotlivců.

Dne 11. prosince 2021 se v Mayrhofenu opět koná oblíbený závod čtyřčlenných týmů, které se utkají v atraktivních a napínavých závodech: jedná se o skialpinismus, jízdu na horských kolech (Rise), paragliding a sjezdové lyžování nebo snowboarding (Fall). Na odvážné závodníky čeká na trase nepříjemné stoupání 430 výškových metrů. Vítězný tým získá 11 000 eur. Letos se štafety Rise & Fall zúčastní celkem 85 týmů, které sestaví profesionální i amatérští sportovci.

Novinkou ročníku 2021 je závod jednotlivců a štafeta dětí. Na start prvního z nich se postaví pět borců a každý z nich musí sám zvládnout všechny čtyři disciplíny. Dvoučlenné dětské týmy ve věku 8-13 let změří své síly v lyžích a na kolech.

Athlet mit seinem Gleitschirm beim Rise & Fall in Mayrhofen, © Dominic Ebenbichler
otevřít interaktivní mapku

Termíny

11.12.2021

Žádné informace o cenách

Místo konání akce

Mayrhofen
6290 Mayrhofen

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: 6290 Mayrhofen, Österreich

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!