Nejatraktivnějším závodem je MTB maraton, © Erwin Haiden
Nejatraktivnějším závodem je MTB maraton, © Erwin Haiden

KitzAlpBike Festival

Brixen im Thale, 18.06.2022 - 25.06.2022

Hill Climb, MTB Marathon, E-Bike Days – každoroční KitzAlpBike Festival tradičně zve jezdce několika disciplín i davy diváků na sérii napínavých závodů na horských kolech.

KitzAlpBike je zcela ojedinělá akce, která přináší to nejatraktivnější ze světa jízdy na horských kolech. Týdenní série závodů, největší svého druhu v Rakousku, se koná v údolí Brixental již pošestadvacáté - v průběhu června 2022 se tento region opět stane centrem pozornosti sportovních fanoušků z celého světa. V Kitzbühelských Alpách jsou pro horská kola dokonalé podmínky a skvělé singletraily doplňuje bezpočet cyklostezek všech obtížností, které lákají milovníky cyklisty všech věkových i výkonnostních kategorií.

Začátečníci na horských kolech, jezdci na elektrických strojích i profesionálové budou závodit na pěti různých tratích. Největší pozornost tradičně přitahuje MTB maraton, jehož trasa s převýšením 4100 metrů vede přes ikonický vrchol Hahnenkamm. Profíci na krátkých tratích i amatérští jezdci změří své síly v závodě Hill Climb v Brixenu. Rodiny a labužníci mohou vyrazit na speciální kulinářskou trasu do údolí Windautal. KitzAlpBike Festival je enormní sportovní výzvou pro všechny účastníky i napínavou podívanou pro diváky.

The KitzAlpBike Festival, © Erwin Haiden
otevřít interaktivní mapku

Termíny

18.06.2022 - 25.06.2022

Žádné informace o cenách

Místo konání akce


6364 Brixen im Thale

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: 6364 Brixen im Thale, Österreich

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!