Nejatraktivnějším závodem je MTB maraton, © Erwin Haiden
Nejatraktivnějším závodem je MTB maraton, © Erwin Haiden

KitzAlpBike Festival

Brixen im Thale, 18.06.2022 - 25.06.2022

Hill Climb, MTB Marathon, E-Bike Days – každoroční KitzAlpBike Festival tradičně zve jezdce několika disciplín i davy diváků na sérii napínavých závodů na horských kolech.

KitzAlpBike je zcela ojedinělá akce, která přináší to nejatraktivnější ze světa jízdy na horských kolech. Týdenní série závodů, největší svého druhu v Rakousku, se koná v údolí Brixental již pošestadvacáté - v průběhu června 2022 se tento region opět stane centrem pozornosti sportovních fanoušků z celého světa. V Kitzbühelských Alpách jsou pro horská kola dokonalé podmínky a skvělé singletraily doplňuje bezpočet cyklostezek všech obtížností, které lákají milovníky cyklisty všech věkových i výkonnostních kategorií.

Začátečníci na horských kolech, jezdci na elektrických strojích i profesionálové budou závodit na pěti různých tratích. Největší pozornost tradičně přitahuje MTB maraton, jehož trasa s převýšením 4100 metrů vede přes ikonický vrchol Hahnenkamm. Profíci na krátkých tratích i amatérští jezdci změří své síly v závodě Hill Climb v Brixenu. Rodiny a labužníci mohou vyrazit na speciální kulinářskou trasu do údolí Windautal. KitzAlpBike Festival je enormní sportovní výzvou pro všechny účastníky i napínavou podívanou pro diváky.

The KitzAlpBike Festival, © Erwin Haiden
otevřít interaktivní mapku

Termíny

18.06.2022 - 25.06.2022

Žádné informace o cenách

Místo konání akce


6364 Brixen im Thale

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: 6364 Brixen im Thale, Österreich

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

další akce v oblasti

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!