© Kaunertaler Gletscherbahnen
© Kaunertaler Gletscherbahnen

Kaunertal Opening – slavnostní otevření lyžařské sezony na ledovci Kaunertal

Kaunertal, 09.10.2020 - 11.10.2020

Sbohem léto, vítej zimo! Slavnostní otevření lyžařské sezony na ledovci Kaunertal patří mezi nejstarší akce tohoto druhu na světě. Na návštěvníky čeká víkend plný testů lyžařského vybavení, soutěžení, koncertů a mejdanů.

Již pětatřicátý ročník skiopeningu (jeho tradice je delší než věk většiny účastníků) se koná ve dnech 9. - 11. října 2020.  Čerstvý prašan, ideální podmínky pro bezchybné obloučky, dokonale připravený snowpark pro ukázkové triky na snowboardu a večerní party: to jsou hlavní taháky slavnostního zahájení sezony na Kaunertalu. 

Na této akci tradičně mizí rozdíly mezi lyžaři a snowboardisty a po celý víkend zde panuje výjimečně přátelská atmosféra. Během dne řadoví návštěvníci i profíci předvádí své umění na snowboardech a freestyle lyžích a porotci hodnotí nejlepší výkony. Zároveň si každý může zdarma vyzkoušet snowboardy i lyže z nových kolekcí předních značek. Večer se akce přesouvá z ledovce do údolí, kde se vesnička Feichten promění v centrum noční zábavy. V rámci After-Ride-Street Party jsou na programu koncerty, sety špičkových DJs a filmové projekce (vstup je zdarma).

© Kaunertaler Gletscherbahnen
otevřít interaktivní mapku

Termíny

09.10.2020 - 11.10.2020

žádné informace pro tisk

místo akce


6524 Kaunertal

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6524 Kaunertal

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!