© Kaunertaler Gletscherbahnen
© Kaunertaler Gletscherbahnen

Kaunertal Opening - otevření sezóny na Kaunertalském ledovci

Kaunertal, 11.10.2019 - 13.10.2019

Sbohem léto, vítej zimo! Slavnostní otevření lyžařské sezony na ledovci Kaunertal patří mezi tradiční akce v Tyrolských Alpách. Čeká na vás víkend plný soutěžení, koncertů a mejdanů.

Dvaatřicátý ročník skiopeningu (tradice je už starší než věk mnoha účastníků) se uskuteční ve dnech 13.-15. října 2017. Čerstvý prašan, vykrajované obloučky na lyžích, ukázkové triky na snowboardu a večerní párty. To jsou ty největší taháky slavnostního otevírání sezóny na Kaunertalu. Každý rok se tu smazávají rozdíly mezi mezi lyžaři a snowboardisty, což vede k vytvoření přátelské atmosféry po celý víkend. Během dne budete moct obdivovat freestylové kousky těch nejlepších lyžařů a snowboardistů. Zároveň si budete moct zdarma vyzkoušet nové kolekce zboží od nejznámějších značek na trhu s lyžařským vybavením. Večer se událost přesune z ledovce do údolí, kde se vesnice Feichten promění v centrum noční zábavy. Natěšené davy rozproudí několik koncertů a vystoupení skvělých DJs.

 

© Kaunertaler Gletscherbahnen
otevřít interaktivní mapku

Termíny

11.10.2019 - 13.10.2019

žádné informace pro tisk

místo akce


6524 Kaunertal

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6524 Kaunertal

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Anzahl Reisende
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat