© Kaunertaler Gletscherbahnen
© Kaunertaler Gletscherbahnen

Kaunertal Opening - otevření sezóny na Kaunertalském ledovci

Kaunertal, 09.10.2020 - 11.10.2020

Sbohem léto, vítej zimo! Slavnostní otevření lyžařské sezony na ledovci Kaunertal patří mezi tradiční akce v Tyrolských Alpách. Čeká na vás víkend plný soutěžení, koncertů a mejdanů.

Dvaatřicátý ročník skiopeningu (tradice je už starší než věk mnoha účastníků) se uskuteční ve dnech 13.-15. října 2017. Čerstvý prašan, vykrajované obloučky na lyžích, ukázkové triky na snowboardu a večerní párty. To jsou ty největší taháky slavnostního otevírání sezóny na Kaunertalu. Každý rok se tu smazávají rozdíly mezi mezi lyžaři a snowboardisty, což vede k vytvoření přátelské atmosféry po celý víkend. Během dne budete moct obdivovat freestylové kousky těch nejlepších lyžařů a snowboardistů. Zároveň si budete moct zdarma vyzkoušet nové kolekce zboží od nejznámějších značek na trhu s lyžařským vybavením. Večer se událost přesune z ledovce do údolí, kde se vesnice Feichten promění v centrum noční zábavy. Natěšené davy rozproudí několik koncertů a vystoupení skvělých DJs.

 

© Kaunertaler Gletscherbahnen
otevřít interaktivní mapku

Termíny

09.10.2020 - 11.10.2020

žádné informace pro tisk

místo akce


6524 Kaunertal

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6524 Kaunertal

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!