© TVB Paznaun - Ischgl
© TVB Paznaun - Ischgl

Zrušeno

Ischgl Ironbike Festival

Ischgl, 05.08.2020 - 08.08.2020

I letos Ischgl hostí jeden z nejdrsnějších maratonu horských kol v Evropě. Krom závodu čeká na návštěvníká zajímavý doprovodný program.

Známé tyrolské středisko Ischgl hostí v termínu 3. - 6. 8 2017 jeden z nejdrsnějších maratonu horských kol v Evropě. Každý rok na závod do Ischglu přijíždí mezinárodní špička tohoto sportu i ambiciózní amatérští bikeři. Na závodníky čeká drsné převýšení, náročné singletraily, nádherné výhledy na vrcholky masivu Silvretta a vzrušující atmosféru celého závodu.

I v letošním roce je maraton součástí 3-denního bikového festivalu. Program začíná 3. srpna nočním závodem do vrchu „Ischgl Alpenhaus Trophy“ s převýšením 1.000 metrů. 4. srpna se můžete podívat na profesionály při exhibici „Ischgl Palio“ v centru Ischglu. Sobota pak bude plně ve znamení legendárního závodu Ironbike-Marathon.

Neděle, poslední den festivalu, je věnována dětem a rodinám. Závod „Easy Ironbike“ je vhodný pro začátečníky a rodiny. Pro nejmenší závodnáky mezi 5 až 12 roky je připraven závod „Ischgl Ironbike Junior Trophy“.

Podrobnější informace najdete zde. 

© TVB Paznaun - Ischgl
otevřít interaktivní mapku

Termíny

05.08.2020 - 08.08.2020

informace pro tisk

42,- do 130,-

místo akce


6561 Ischgl

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6561 Ischgl

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!