© TVB Paznaun - Ischgl
© TVB Paznaun - Ischgl

Ischgl Ironbike

Ischgl, 04.08.2021 - 07.08.2021

Tím nejzajímavějším ze série závodů v rámci Ischgl MTB Festivalu je unikátní Ironbike, nejdrsnější cyklomaraton v Evropě.

Organizátoři čtyřdenního Ischgl MTB Festivalu připravují závody, jaké nejsou nikde jinde k vidění. Mezi ty nejatraktivnější patří Ischgl Alpenhaus Trophy - noční výšlap nepříjemných 1000 výškových metrů po osvětlené stezce na vrchol Idalp, nebo E-Bike Foxhunt s legendárním rakouským skokanem na lyžích Andreasem Goldbergerem. V rámci Iron Bike Kids & Juniors Trophy měří své síly ctižádostivé mladé talenty.

Vrcholem akce, která má na programu také ukázkové jízdy i spoustu zábavy mimo cyklostezky, je cyklomaraton Ischgl Ironbike, jehož trasa napříč scénickým údolím Paznaun zosobňuje samotnou podstatu jízdy na horském kole. Na legendární maraton se sjíždějí profesionálové z různých zemí i ambiciózní amatéři, kteří ze všech sil bojují o slávu a tučnou finanční prémii.

© TVB Paznaun - Ischgl
otevřít interaktivní mapku

Termíny

04.08.2021 - 07.08.2021

Informace o cenách

42,- do 130,-

místo akce


6561 Ischgl

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6561 Ischgl

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!