Alpine Trailrun Festival v Innsbrucku

Innsbruck, 01.06.2023 - 03.06.2023

Alpine Trailrun Festival, který se každý rok koná v Innsbrucku, je nejen sérií závodů v horském běhu, ale také oslavou životního stylu kolem trailového běhání.

Účastníci festivalu se mohou těšit na stezky v drsném terénu v majestátní vysokohorské krajině a dost možná nejhezčí tratě, na jakých kdy běhali. Na výběr budou mít trasy od 13 do 103 kilometrů se stoupáním až závratných 4800 výškových metrů. Organizátoři očekávají přes 4000 běžců z více než šedesáti zemí celého světa, kteří vystartují na stezky proslulé svou poklidnou a scénickou atmosférou. Všechny závody začínají přímo v srdci tyrolského hlavního města a každý účastník se bude muset vyrovnat nejen s náročnou tratí, ale také s výzvou v podobě ostatních, stejně naladěných běžců. 

Kromě individuálního závodu jsou na programu týmové štafety, které sestaví skupinky přátel, členové různých sdružení nebo kolegové z práce. Prologem celého festivalu je noční závod Innsbruck Night Trail – na jeho sedmikilometrovou trasu s převýšením 280 metrů vystartují závodníci 1. června 2023 ve 20,30 hod.

Fanoušci, přátelé a příbuzní běžců mohou závodníky povzbuzovat na šesti různých místech, kam je pohodlně dopraví pendlující autobusy. Navíc pro všechny, koho trailové běhání zajímá, bude součástí IATF (Innsbruck Alpine Trailrun Festival) speciální výstavní prostor.             

Účastníci festivalu se mohou těšit na stezky v drsném terénu v majestátní vysokohorské…

Přečtěte si vícezobrazit méně
otevřít interaktivní mapku

Termíny

01.06.2023 - 03.06.2023

Informace o cenách

19,- do 184,-

Místo konání akce

Innsbruck
6020 Innsbruck

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: 6020 Innsbruck, Österreich

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

další akce v oblasti

Ukázat více +

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!