Paznaun - Ischgl

Paznaun s obcemi Kappl, See, Ischgl a Galtür nabízí dovolenou bez hranic. Také rodiny s dětmi se v tomto tyrolském regionu cítí v dobrých rukou.

Paznaun - Ischgl v létě

  • V regionu Paznaun-Ischgl se můžete těšit na více než 1.100 km pěších turistických tras vedoucích k idylickým horským jezerům a impozantním vrcholům. Kulinářská stezka Jakobsweg spojuje nenáročnou procházku s kulinářskými zážitky.
  • Milovníci kol naleznou v regionu Paznaun – Ischgl krásné trasy od klasických drah přes enduro trasy až po Uphill a Downhill. Zcela pohodlné cyklistické túry můžete podniknout s elektrokolem E-Bike. V Silvretta Bike Academy mohou začátečníci i profíci pilovat svou techniku a podnikat túry s průvodci.
  • V jednom z nejlepších boulderingových areálů v Tyrolsku v Silvapark in Galtür Vás očekává  více než 160 boulderů rozdělených do osmi sektorů. Tři zajištěné lezecké cesty, dvě lezecké arény pro sportovní lezce doplňují nabídku pro lezce v Paznaun.
  • Více než 30 krásných horských průsmyků Vám zajistí skvělé motorkářské zážitky. V  High-Bike testovacím centru Paznaun jsou pro Vás celé léto připraveny nejnovější motocykly pro denní testovací jízdy k Vašemu povyražení.
  • V region Paznaunu – Ischgl očekává Vaše děti v každé obci s dětskými kluby Sunny Mountain Club, Actions Kids Club, Siggi’s Alpine Club a Kids Club See perfektní péče. Mládež se může těšit na akce a skvělé zážitky v mládežnickém klubu - Youth Club Paznaun. Třešničkou na dortu je zde zážitkový park Sunny-Mountain a herní a sportovní vodní park See.

Paznaun - Ischgl v zimě

  • V celém regionu na Vás čeká 351 km sjezdovek a 70 vleků a lanovek, přičemž skiareál Silvretta Arena s 238 km sjezdovek patří k deseti největším skiareálům Tyrolska, kde můžete překročit hranici do Švýcarska. Lyžaři Freestyleři najdou v snowparku PlayStation® Vita Ischgl vše po čem srdce touží.
  • V zážitkovém parku Sunny Mountain Erlebnispark v Kapplu s početnými rekreačními aktivitami a s ubytováním zaměřeným na rodiny s dětmi najdou rodiny svůj ráj.
  • Milovníci běžek mají pro své povyražení k dispozici 74 bezplatných běžeckých stop. Na výškové běžecké trati Silvretta Stausee a noční trati z Galtüru do Wirlu poznáte přírodní rozmanitost regionu. Čtyři rekreační střediska jsou také ideálním výchozím bodem na dlouhé skialpinistické túry na okolní třítisícovky.
  • Velké zábavní události v Ischglu jsou dobře známe daleko za hranicemi Evropy. Hvězdy mezinárodní hudební scény zde vystupují každým rokem. Absolutní špičkou je zde vždy legendární koncert na závěr sezóny Top of the Mountain.
© Paznaun-Ischgl
© Alpinarium
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl

obce v oblasti


oblíbené ubytování v Paznaun - Ischgl


Všechny apartmány v Paznaun - Ischgl Všechny hotely v Paznaun - Ischgl
vhodné pro

páry
45% (100)

rodiny
33% (72)

Solo
22% (48)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


Akce v Paznaun - Ischgl


služby


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat