Paznaun - Ischgl

Paznaun s obcemi Kappl, See, Ischgl a Galtür nabízí dovolenou bez hranic. Také rodiny s dětmi se v tomto tyrolském regionu cítí v dobrých rukou.

Paznaun - Ischgl v létě

  • V regionu Paznaun-Ischgl se můžete těšit na více než 1.100 km pěších turistických tras vedoucích k idylickým horským jezerům a impozantním vrcholům. Kulinářská stezka Jakobsweg spojuje nenáročnou procházku s kulinářskými zážitky.
  • Milovníci kol naleznou v regionu Paznaun – Ischgl krásné trasy od klasických drah přes enduro trasy až po Uphill a Downhill. Zcela pohodlné cyklistické túry můžete podniknout s elektrokolem E-Bike. V Silvretta Bike Academy mohou začátečníci i profíci pilovat svou techniku a podnikat túry s průvodci.
  • V jednom z nejlepších boulderingových areálů v Tyrolsku v Silvapark in Galtür Vás očekává  více než 160 boulderů rozdělených do osmi sektorů. Tři zajištěné lezecké cesty, dvě lezecké arény pro sportovní lezce doplňují nabídku pro lezce v Paznaun.
  • Více než 30 krásných horských průsmyků Vám zajistí skvělé motorkářské zážitky. V  High-Bike testovacím centru Paznaun jsou pro Vás celé léto připraveny nejnovější motocykly pro denní testovací jízdy k Vašemu povyražení.
  • V region Paznaunu – Ischgl očekává Vaše děti v každé obci s dětskými kluby Sunny Mountain Club, Actions Kids Club, Siggi’s Alpine Club a Kids Club See perfektní péče. Mládež se může těšit na akce a skvělé zážitky v mládežnickém klubu - Youth Club Paznaun. Třešničkou na dortu je zde zážitkový park Sunny-Mountain a herní a sportovní vodní park See.

Paznaun - Ischgl v zimě

  • V celém regionu na Vás čeká 351 km sjezdovek a 70 vleků a lanovek, přičemž skiareál Silvretta Arena s 238 km sjezdovek patří k deseti největším skiareálům Tyrolska, kde můžete překročit hranici do Švýcarska. Lyžaři Freestyleři najdou v snowparku PlayStation® Vita Ischgl vše po čem srdce touží.
  • V zážitkovém parku Sunny Mountain Erlebnispark v Kapplu s početnými rekreačními aktivitami a s ubytováním zaměřeným na rodiny s dětmi najdou rodiny svůj ráj.
  • Milovníci běžek mají pro své povyražení k dispozici 74 bezplatných běžeckých stop. Na výškové běžecké trati Silvretta Stausee a noční trati z Galtüru do Wirlu poznáte přírodní rozmanitost regionu. Čtyři rekreační střediska jsou také ideálním výchozím bodem na dlouhé skialpinistické túry na okolní třítisícovky.
  • Velké zábavní události v Ischglu jsou dobře známe daleko za hranicemi Evropy. Hvězdy mezinárodní hudební scény zde vystupují každým rokem. Absolutní špičkou je zde vždy legendární koncert na závěr sezóny Top of the Mountain.

Aktivity v Paznaun - Ischgl
Všechny aktivity+
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Alpinarium
© Paznaun-Ischgl

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Paznaun - Ischgl


Hledat ubytování
Anzahl Reisende

Akce v Paznaun - Ischgl

služby

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat