Olympiaregion Seefeld

V olympijském regionu čekají na návštěvníky nejrůznější dovolenkové zážitky.

Olympiaregion Seefeld v létě

 • Kolem 650 km značených turistických a horských cest stejně jako četné horolezecké trasy vás očekávají  na Seefeldské planině mezi pohořím Wetterstein a alpským parkem Karwendel. Prozkoumejte olympijský region Seefeld také na dálkových cestách jako je Jakubská cesta, Orlí cesta nebo Kulturní turistická cesta.
 • Na 18-ti jamkovém golfovém hřišti Seefeld-Wildmoos nebo 9-ti jamkovém golfovém hřišti Akademie golfu v Seefeldu můžete počítat s příjemnou golfovou rundou.
 • Na 570 km značených cyklistických stezkách pro horská kola najdou začátečníci a profesionálové zaručeně odpovídající trasy. Téměř bez námahy dosáhnou svůj cíl s elektrokolem. Okolo Seefeldu je k dispozici 90 elektrokol v 19 půjčovnách a 14 stanic pro výměnu akumulátoru.
 • V olympijském regionu čekají na rodiny nejrůznější dovolenkové zážitky jako je soutěska duchů v Leutasch nebo horolezecký les. Dvě halová koupaliště, 4 přírodní koupaliště stejně jako jezera Wildsee a Möserer See zvou k uvolnění a vydovádění se.
 • Podnikněte výlet ke zvonu míru v Mösern nebo si udělejte nákupní procházku pěší zónou v Seefeldu. Také Innsbruck nebo Garmisch leží blízko. Do obou můžete jednoduše dojet divoce romantickou železniční dráhou.

Olympiaregion Seefeld v zimě

 • Olympijský region Seefeld nabízí světově mistrovské podmínky pro severské zimní sportovní disciplíny na celkem 279 km běžkařských drahách. Většina běžeckých stop je upravena paralelně pro dva základní styly -  tak vzniklo asi 155 km pro klasické běžkování a téměř 125 km stop pro bruslařskou techniku. Navíc existují noční běžecké stopy, speciální dráhy pro sáňkaře a svérázné trasy pro psy, na kterých jsou čtyřnozí miláčci vítání.
 • Severské kompetenční centrum nabízí rekreačním a profesionálním sportovcům mimo jiné dobré tréninkové možnosti pro biatlon. Celkem je v olympijském regionu Seefeld k dispozici devět střílecích stojanů pro malorážky a pět stojanů pro vzduchovky, kde také hosté mohou vyzkoušet svoji dovednost v biatlonu.
 • Pokud přijedete do olympijského regionu Seefeld lyžovat, čeká na vás 48 km perfektně upravených sjezdovek. Lanovky Rosshütte, lyžařská oblast Gschwandtkopf, Kreithlift, Brandlift stejně jako malé jednotlivé lyžařské vleky nabízí velmi dobré předpoklady k lyžování pro začátečníky i pokročilé.
 • Přátelé pěší turistiky nachází v olympijském regionu Seefeld více jak 140 km upravených a posypaných zimních turistických cest. Mimo upravených cest můžete dosáhnout mnohé cíle na sněžnicích.
 • Užívejte si radost ze sáňkování na Seefeldské plošině s celou rodinou: zvláště Seefeld/Reith, Leutasch a Scharnitz zde nabízí četné možnosti. Přírodní a umělá kluziště zvou hosty olympijského regionu k bruslení a metané. Na některých dráhách pro metanou se nabízí kursy na výuku a zlepšení techniky.
 • Pokud zvolíte dovolenou na zotavení a wellness, jste správně v olympijském regionu. Vedle největších wellness hotelů v Alpách s plochou 5 000 m2 nabízí i mnohé menší hotely nejmodernější wellness zařízení. Kromě toho najdete v nově renovovaných oázách klidu olympijského sportovního a kongresového centra Seefeld stejně tak i v zážitkovém světě Alpenbad Leutasch vše, co dělá tělu dobře.
© Olympiaregion Seefeld
© Olympiaregion Seefeld, Andre Schönherr
© Olympiaregion Seefeld
© Tirol Werbung/Frank Bauer
© Tirol Werbung/Dominik Gigler

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Olympiaregion Seefeld


Hledat ubytování

Počet cestujících

Akce v Olympiaregion Seefeld

služby

Příjezd Olympiaregion Seefeld

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Bahnhofplatz 115, Seefeld, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!