Kitzbüheler Alpen - St. Johann in Tirol

Užijte si region Kitzbühelské Alpy - St. Johann in Tirol, zdařilou kombinaci pro sport, akci i oddych v přírodě.

Kitzbüheler Alpen - St. Johann in Tirol v létě

  • V regionu Kitzbühelské Alpy - St. Johann in Tirol se těšte na více než 200 km cyklostezek a cest pro horská kola. Různé cyklostezky a více něž 26 MTB tras jsou pro každého sportovce tou správnou výzvou. Pohodlně se dá také region prozkoumat na jednom z celkem 275-ti elektrokol.
  • Prochoďte region Kitzbühelské Alpy – St. Johann in Tirol po 210-ti km pěších turistických tras. Dopřejte si opravdový turistický zážitek na jedné z devíti tématických stezek od říční zážitkové cesty Großache přes Bergwerkslehrpfad až po přírodní areál Kaiserbachtal. Alternativně můžete absolvovat část trasy Jakobsweg nebo první etapu stezky orlů Adlerweg.
  • Prázdninový region je skutečným rájem přátel golfu, kde se nachází prvotřídní golfové hřiště 9 jamek/Par 72 s Driving Range, jakož i 6-ti jamková golfová akademie. Třináct dalších golfových hřišť dosáhnete do jedné hodiny pohodlně autem.
  • Při rozmanitých zábavných sportovních nabídkách, jako třeba výjezd na motorce Quantya nebo na dvoukolovém vozítku Segway, si přijde na své celá rodina. Větší děti si zažijí akci při Canyoningu, Raftingu nebo na malém koupališti. S malými dětmi zažijete dobrý pocit v zážitkovém světě Moor & more.

Kitzbüheler Alpen - St. Johann in Tirol v zimě

  • Uprostřed Kitzbühelských Alp máte k dispozici 23 lanovek či vleků a 67 km sjezdovek. Tam se nasměrujte na skiareál St. Johann in Tirol/Oberndorf/Eichenhof  či na areál pro rekreační lyžaře Lärchenhof. Skiareál Kitzbühel a největší skiareál Rakouska SkiWelt jsou velmi snadno dosažitelné. Na Kitzbüheler Hornu byla otevřena - SkiCross Movie Strecke s běžkařskou tratí, na které si můžete nechat natočit svůj sportovní výkon a zveřejnit jej na internetu.  
  • Běžkařský sport má dlouhou tradici a 250 běžeckých stop podtrhuje způsobilost regionu k tomuto sportu. Legendární běh Koasalauf, který se zde každoročně koná s více, než dvěma tisíci startujícími, se počítá mezi největší lidové běhy Evropy. Mimo závodní dny mohou přátelé běžkování využívat Koasastadion in St. Johann jako běžkařské centrum s různými službami, mezi něž patří například voskovací dílna, převlékárny nebo sprchy.
  • Region Kitzbühlské Alpy – St. Johann in Tirol vás rozmazluje s více, než 100 km upravených zimních pěších turistických tras. Nebo podnikněte výšlap na sněžnicích do zdejšího přírodního horského světa.
  • O změnu se Vám postará návštěva Flying-fox Winterparcours v Hornparku v St. Johannu kde budete plachtit vzduchem po trase vedoucí přes 7 stanic s celkovou délkou 531 m.

Aktivity v Kitzbüheler Alpen - St. Johann in Tirol


Všechny aktivity+
© Jannis Braun
© Region St Johann in Tirol/Stefan Eisend
© Region St Johann in Tirol/Franz Gerdl
© Anthony Dubois
© Region St Johann in Tirol/Franz Gerdl
© Region St Johann in Tirol/Franz Gerdl

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Kitzbüheler Alpen - St. Johann in Tirol


Hledat ubytování

Počet cestujících

Akce v Kitzbüheler Alpen - St. Johann in Tirol

služby

Příjezd Kitzbüheler Alpen - St. Johann in Tirol

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Poststraße 2, St. Johann in Tirol, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!