Kitzbüheler Alpen

Správná destinace pro sportovní fanoušky a rodiny: Kitzbühelské Alpy (Regiony Hohe Salve, Pillerseetal, Brixental, St. Johann in Tirol) jsou známe i za hranicemi jako oblíbená prázdninová oblast pro rodiny.

Kitzbühelské Alpy v zimě

Tvoří velkou část plochy Tyrolska a bodují nádhernou horskou krajinou. Známe i za hranicemi jako oblíbená prázdninová oblast pro rodiny, jsou Kitzbühelské Alpy zážitkem mimo jiné díky své nabídce sportovních aktivit. Devět velkých lyžařských středisek jako např. SkiWelt Wilder Kaiser Brixental Hohe Salve, Bergbahnen St. Johann in Tirol, Kitzbühel/ Kirchberg nebo Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn nabízí sjezdy všech stupňů obtížnosti. Kromě toho zde najdete 700 km dlouhou síť běžkařských drah zimní zasněženou krajinou.

Kitzbühelské Alpy v létě

Objevte zvyky a tradice, zamlsejte si a odpočiňte si

V létě se nabízí horské túry či túry v údolí k putování nebo projížďkám na horském či silničním kole. Ke zvláštní nabídce pro rodiny patří 10 zážitkových světů v horách Kitzbühelských Alp v Tyrolsku. Objevte zážitkové světy v horách jako je např. Hexenwasser na Hohe Salve v Söll, Alpinolino v obci Westendorf, lezecký park Kletterwald Hornpark v St. Johann in Tirol nebo  Triassic Park v obci Steinplatte v Waidring.

V Kitzbühelských Alpách se již po staletí starají o zachování tradice. Původní zvyky jsou kulturním bohatstvím ve většině vesniček a měst. Obchůdky a butiky zvou především ve městech Kitzbühel, Wörgl a St. Johann in Tirol k odpočinkovému nákupu. K posilnění můžete ochutnat typické dobrůtky.

Aktivity v Kitzbüheler Alpen

Všechny aktivity+
© Kitzbüheler Alpen/Hannes Dabernig
© Kitzbüheler Alpen/Hannes Dabernig
© Kitzbüheler Alpen/Peter Vonier
© Kitzbüheler Alpen- St. Johann in Tirol
© Tirol Werbung/Somer Phil

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Kitzbüheler Alpen


Hledat ubytování
Anzahl Reisende

Akce v Kitzbüheler Alpen

služby

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat