Kitzbühel

Městská elegance uprostřed alpské přírody! Stylový Kitzbühel, nad nímž se tyčí majestátní vrcholy Kitzbüheler Horn a Hahnenkamm, je domovem jednoho z nejslavnějších lyžařských závodů. Kromě toho tento region nabízí také celou řadu dalších zajímavých atrakcí, jako například několik via ferrat nebo fascinující hornické muzeum.

Kitzbühel, který je situován v samém srdci Alp, mezi mohutnými vrcholy Kitzbüheler Horn a Hahnenkamm, patří mezi nejznámější lyžařská střediska v Rakousku. Městečko na východě Tyrolska je oblíbenou turistickou destinací po celý rok. Návštěvníky přitahuje díky malebnému historickému centru, vyhlášené místní kuchyni a pěší zóně s mnoha butiky, kavárnami, bary, kiny a kasinem. Zkrátka existuje jen málo míst, která kombinují tradiční venkovský život a moderní městské bydlení tak nenuceně a s takovým půvabem a šarmem, jako právě Kitzbühel. Zdejší proslulé lyžařské středisko bývá často vyhodnoceno jako jedno z nejlepších na celém světě.

Aktivity v Kitzbühel


Všechny aktivity+
© medialounge
© Tirol Werbung/Aichner Bernhard
© Kitzbüheler Alpen/Martin Lugger
© Kitzbühel Tourismus
© Kitzbüheler Alpen/Martin Lugger

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Kitzbühel


Hledat ubytování
Počet cestujících

Akce v Kitzbühel

služby

Příjezd Kitzbühel

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Hinterstadt 18, Kitzbühel

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!