Ferienregion Tirol West

Prázdninový region Tirol West je středem království třítisícovek.

Ferienregion Tirol West v létě

 • Užijte si prázdninový region TirolWest při túře do rokle Zammer Lochputz nebo poznejte alpskou faunu a flóru v přírodním parku Kaunergrat.
 • V regionu se také nachází dvě zážitkové trasy. Při pohodlné procházce můžete poznat, jak se ze zdejších Stanzerských švestek vyrábí ušlechtilý tyrolský destilát nebo jak z mléka krav tyrolského Šedého skotu vzniká ryzí tyrolská čokoláda.
 • Trochu exponovat se lze ve třech atraktivních lezeckých oblastech Burschlwand, Hasliwand a Affenhimmel: Více než 300 různých tras a stěn až do 80-ti m představuje opravdu velký výběr možností prázdninového regionu TirolWest.
 • Prázdninový region Tirol West je oblíbeným milníkem pro více dálkových cyklotras, jako například Innradweg, Via Claudia, Etschradweg. Vychutnat si rozmanitosti zdejší přírody můžete také na elektrokole E-Biku nebo na závodním kole. Vyznavači MTB se mohou těšit na atraktivní túru na Bike Trail Tirol.
 • Ti, kteří nenaleznou dostatek vzrušení, mohou podniknout plavbu na raftu nebo absolvovat canyoning. Region je znám svou širokou škálou outdoorových programů.
 • Také děti si užijí skvělou dovolenou v prázdninovém regionu TirolWest. Návštěva tyrolské mystické rokle Zammer Lochputz, rodinné výšlapy přírodním parkem Kaunergrat nebo zážitková trasa Tobis na horu Venet, to jsou výlety, jež nenechají žádné dětské přání nevyslyšené.

Ferienregion Tirol West v zimě

 • Zážitkové lyžařské středisko Venet je tajným typem pro požitkáře. Nabízí 22 km lehkých až středně těžkých sjezdovek. Také pro snowboardisty je středisko pojmem jelikož se zde nachází noční park Venet Night Park a Lifestyle Fun Park.
 • Kromě toho je prázdninový region Tirol West středem království třítisícovek, pročež je ideální základnou pro skisafari v nejznámějším lyžařském areálu Evropy. Ne méně, než 11 známých lyžařských středisek jako St. Anton, Ischgl, Serfaus-Fiss-Ladis, či Pitztalský nebo Kaunertalský ledovec se nachází v těsné blízkosti nebo přímo v rekreační oblasti.
 • Když přijedete do regionu na běžky, objevíte úžasné vysokohorské trasy v přírodním parku Kaunergrat. Přírodní park nabízí také ideální terén pro výlety na sněžnicích.
 • Kromě toho Vás v regionu očekává řada sáňkařských drah.
 • Obzvláště zajímavé pro rodiny s dětmi jsou večerní túry, jež se konají každou středu v mystické rokli Zammer Lochpuzt nebo Tobiho mateřská školka přímo u horské stanice lanovky Venet. Všechny děti od dvou let mohou školku navštívit a to tak, že rodiče mohou strávit nějaký čas pouze ve dvou.
 • V malém městečku Landeck se můžete těšit na početné možnosti nákupů a na bohatou kulturní nabídku. Nádherné vánoční trhy uprostřed hradních zdí zámku Landeck opravdu stojí za návštěvu.

Aktivity v Ferienregion Tirol West
Všechny aktivity+
© TirolWest/Rupert Gapp
© TirolWest/Günter Standl
© TirolWest/Daniel Zangerl
© TirolWest/Othmar Senn
© TirolWest/Daniel Zangerl

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Ferienregion Tirol West


Hledat ubytování
Počet cestujících

služby

Příjezd Ferienregion Tirol West

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Malerstraße 10, Landeck

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!