Erste Ferienregion im Zillertal

U vchodu do údolí Zillertal zažijí návštěvníci perfektní dovolenou v Tyrolsku v prvním prázdninové regionu v Zillertalu.

Erste Ferienregion im Zillertal v létě

 • 1000 km turistických stezek a 115 km tras pro nordic walking a běh vede přes 12 obcí Aschau, Bruck, Fűgen, Fűgenberg, Hart, Kaltenbach, Ried, Schlitters, Strass, Stumm, Stummerberg a Uderns v prvním prázdninovém regionu.
 • Kabinová lanovka Spieljochbahn vás zaveze také v létě pohodlně nahoru, kde se nabízí rodinám rozsáhlý program s dětským lanovým parkem, dětskými hřišti a stanicemi.
 • Celkem 800 km tras pro kola a horská kola splní přání každému příznivci cyklistiky. Přesný popis tras s výškovým profilem, trasou a GPS daty vám usnadní plánování trasy. V Zillertalu naleznete cyklistické trasy s celkem 30 000 výškovými metry. Snadnější je prozkoumávání údolí Zilleral s elektrokoly, zde na vás čeká 33 půjčoven a stanic na dobíjení akumulátorů.
 • Cyklisté hledající zážitky najdou ten správný terén podél cyklistických tras v údolí Zillertal nebo podél řeky Inn.
 • Příznivci horolezectví najdou vedle horolezeckých tras ve volné přírodě také dvě haly s horolezeckými stěnami, v Auschau a v Camping Aufenfeld.
 • Podráždění vašich nervů je naprogramováno v přírodním dobrodružném parku Zillertal s přírodním lanovým parkem se 7 různými trasami od horolezectví až k Flying Fox (létající lišce). Nejlepší podmínky najdou na Spieljoch také vyznavači paraglidingu.
 • Pro ochlazení a uvolnění se postarají mimo jiné jezero ke koupání ve Schlitters, přírodní koupaliště Fűgen, koupaliště ve Stumm nebo termální lázně Erlebnistherme Zilletal.

Erste Ferienregion im Zillertal v zimě

 • Přední část údolí Zillertal s obcemi Orten Aschau, Bruck, Fűgen, Fűgenbert/Hochfűgen, Hart, Kaltenbach, Ried, Schlitters, Strass, Stumm, Stummerberg a Uderns nabízejí s lyžařskými oblastmi Hochfűgen a Hochzillertal stejně jako Spieljoch perfektní předpoklady pro lyžařskou dovolenou. Mezi patou údolí a nadmořskou výškou 2 501 m n.m. očekávejte nejmodernější lyžařské vleky a 202 km sjezdovek.
 • Přátelé kulinářství najdou v regionu špičkovou gastronomii jak v údolí tak přímo v lyžařské oblasti: v Hochfűgen vás očekává tří-hvězdičková restaurace Alexander, v lyžařské oblasti Hochzillertal na vás čeká Hotel & Chalet Wedelhűtte s luxusním 5ti hvězdičkovým komfortem a lahůdková restaurace Kristallhűtte s úžasným panoramatem. V údolí jsou dobrými adresami Metzgewirt v Uderns nebo Landgasthof Linde.
 • V horolezeckém centru Zillertal a horolezeckých halách v Camping Aufenfeld jsou vám k dispozici horolezecké stěny až 16 m vysoké s různými stupni obtížnosti.
 • Termální lázně Erlebnistherme ve Fűgenu v údolí Zillertal na vás čekají s nejdelší vodní skluzavkou západního Rakouska 133 m dlouhou a také o 1 m delší tobogán s kruhy se postará o zábavu jak malých tak velkých. Ve wellness a saunovém světu je zajištěno zotavení.
 • V bezprostřední blízkosti se nachází FeuerWerk, zážitkový svět dřeva. Prohlídky nejmodernější a nejhospodárnější tepelnou elektrárnou na biomasu Evropy ukazují mnohostranný svět dřeva.
 • Údolí Zillertal a také obce prvního prázdninového regionu v Zillertalu jsou propojeny vlastní lokální železniční dráhou, takže je možný příjemný příjezd vlakem.

Aktivity v Erste Ferienregion im Zillertal
Všechny aktivity+
© Wörgötter & Friends
© TVB Erste Ferienregion im Zillertal / Andi Frank
© Erste Ferienregion im Zillertal Fügen-Kaltenbach
© Outdoorcenter-Zillertal
© Golf Alpin

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Erste Ferienregion im Zillertal


Všechny hotely v Erste Ferienregion im Zillertal
Hledat ubytování
Počet cestujících

služby

Příjezd Erste Ferienregion im Zillertal

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Hauptstraße 54, Fügen

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!